MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Savaitgalį Vilniuje vyko Realios Kovos. 2-ą dalis

vasario 14, 2013
Views: 1 448

Po trumpos pertraukos į Vilniau „New York “ klubą sugrįžę žiūrovai toliau galėjo grožėtis iracionaliomis kovomis, kurias demonstravo Realios Kovos 13 turnyro dalyviai.
Devintoje vakaro kovoje, vykusioje pagal muaythai taisykles susitiko išties patyrė kovotojas. Tą vakar nelaimingame raudonajame kampe buvo Vilniaus „Sinobis“ klubo kovotoja Karolis Maciševskis ir Lietuvos muaythai lopšinės – Kauno „Titanas“ klubo – kovotojas Mantas Švegžda. Abu jau nemenką patirtį sukaupė kovotojai kovojo itin agresyviai bei aktyviai. Nors Maciševskis momentai atrodė geriau, Švegžda tučtuojau surasdavo spragą jo gynyboje. Kovos metu jis net du kartus pasiusdavo savo priešininką į nokdauną. Karolio Maciševskio garbei, jis sugebėjo atsilaikyti iki kovos pabaigos, bet teisėjų simpatijų pelnyti jam nepavyko.
Dešimtoje kovoje, vykusioje pagal profesionalias MMA taisykles, susikovė šiaulietis Mažvydas Pieža iš „Gladiatoriai“ klubo bei Utenos „Impulsas“ klubo kovotojas Lautynas Skaisgiris. Po neilgos kovos pergalę rankos laužimu šventė Piežą.
Vienuolikta vakaro kova buvo pirmoji turnyro tarptautinė dvikovą. Joje pagal profesionalų MMA taisykles susikovė Latvijos kovotojas Dzints Ilakis iš „LIDO-Saldus“ klubo bei Sigitas Gaižauskas iš Kauno „Titanas“ klubo. Dvikova kurį laiką vyko apyilgiai. Abu kovotojai tyrinėjo vienas kitą. Latvijos kovotojas bandė kelis kartus pervesti kovą į parterį, bet Gaižauskas sėkmingai pasisaugojo. Jis pataikė kelis stiprius smuūgius puslankiu. Ilakiui jautriai sureagavus, Gaižauskas pradėjo greičiau ir dažniau taip smūgiuoti. Raundo viduryje Latvijos atstovas nebe iškentė daugybės smūgių ir pradėjo šlubčioti. Kovos teisėjas Saulius Šeškevičius nutraukė dvikovą lietuvio naudai.
Dvylikta kova, vykusi pagal MMA taisykles, daugelio žiūrovų buvo pripapažinta kaip gražiausia vakaro dvikovą. Šioje kovoje susikovė Valdis Atvarts iš Šiaulių „Gladiatoriai“ klubo bei Aurimas Krukauskas iš Vilniaus „Smauglys“ klubo. Abu kovotojai nuo pirmosios kovos akimirkos paėmė aukštą tempą. Negalvodami apie parterį, abu pradėjo keistis rankų bei alkūnių smūgiais, negailėdami vienas kito. Kovos pradžioje Atvarts atsidūrė nokdaune ir tik valios pastangomis nepralaimėjo šios kovos anksčiau laiko. Vėliau jis išlygino kovos eigą bei pats pradėjo spausti priešininką. Raundo pabaigoje jau buvo keli epizodai, kurių metų Krukauskas menkai besigindamas tik stovėjo prie narvo aptvaro. Vieno tokio epizodo metų Atvarts patakė vilniečiui alkūne į galvą ir smarkiai prakirto Krukauskui antakį. Saulius Šeškevičius nenorėdamas be reikalo rizikuoti jaunojo kovotojo sveikata, kaipmat nutraukė kovą.
Tryliktoje vakaro be antrojoje turnyro tarptautinėje kovoje susikovė latvis Gints Baldinš iš „JCK Saldus“ klubo bei Nerijus Bielskus iš Vilniaus „Vendetta“ klubo. Dvikova vyko pagal eurothai taisykles. Abu kovotojai gana aktyviai pradėjo bei praleido visą pirmąjį raundo. Jo metų ne vienas jų neįgijo apčiuopiamos persvaros. Antrajame raunde lietuvio patirties dėka padėtis kardinaliai pasikeitė. Jis pasiuntė Baldinšą į nokdauną, o vėliausiai, nuolat atakuodamas, privertė Latvijos kovotoją atsisakyti kovos.
Priešpaskutinėje, keturioliktoje, vakaro kovoje susikovė patys sunkiausi kovų vakaro dalyviai – Raimondas Dočkus iš Šiaulių „Gladiatoriai“ klubo bei Prienų „Vėjas“ klubo atstovas Lukas Milašauskas. Kova vyko labai permainingai. Kovos metų dominavo tai vienas, tai kitas kovotojas. Kaip ir dvyliktos kovos dalyviai, Dočkus bei Milašauskas pirmenybe teikė smūginiai technikai. Antrajame raunde Dočkus, paragintas savo trenerio Tado Rimkevičiuas, galiausiai pervedė kovą į parterį bei po daugybės smūgių iš viršaus, privertė kovos teisėjo nutraukti kovą.
Pagrindinėje vakaro kovoje, kaip ir buvo anonsuota, susikovė Inga Kalėdaitė ir Rūta Pole. Kova pradėjo klostytis dramatiškai jau nuo pirmųjų raundo akimirkų. Bazinė smūgiuotoja, Pole praktiškai pirmu smūgiu pasiuntė Kaledaitę į nokdauną. Kadangi kova vyko pagal MMA mėgėjų taisykles ir smūgiai parteryje buvo draudžiami, Pole pabandė atlikti giljotinos smaugimą. Veiksmų parteryje deėka Kalėdaitė išlošė kelias brangias akimirkas ir sugebėjo pailsėti bei atsigauti po nokdauno. Ji iš karto kontratakavo ir raundo viduryje atliko Latvijos kovotojai pergalingą rankos laužimą.
Čempionės diržą Ingai Kalėdaitei įteikė Realių Kovų Lygos čempionas, vienas geriausių Lietuvos kovotojų Sergej Maslobojev. Atskirai čempionę pasveikino garbės svečiu bei vyr. teisėju buvęs JAV gyvenantis bei Bellator MMA kovojantis Giedrius Karavackas. Turnyrą taip pat aplankė pasaulio karatė kiokušin vicečempionas, daugkartinis Europos čempionas Donatas Imbras.
Iš karto po turnyro Realių Kovų Lygos vadovas Ričardas Toliušis oficialia paskelbė, kad sekantis, Realios Kovos 14, turnyras vyks Utenoje, balandžio 13 dieną.

Dalinkis:
Share 'Savaitgalį Vilniuje vyko Realios Kovos. 2-ą dalis' on Facebook Share 'Savaitgalį Vilniuje vyko Realios Kovos. 2-ą dalis' on Twitter Share 'Savaitgalį Vilniuje vyko Realios Kovos. 2-ą dalis' on vk.com Share 'Savaitgalį Vilniuje vyko Realios Kovos. 2-ą dalis' on Print Friendly

Facebook komentarai

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930