MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Christine “Cyborg” Santos pasirašė sutartį su Invicta FC

vasario 22, 2013
Views: 1 463

2009 "Fighters Only" Mixed Martial Arts Awards Ceremony - ArrivalsChristine „Cyborg“ Santos bei jos vadybininkas Tto Ortiz pasiekė tikslą. Santos, jos pačios prašymu, buvo atleista iš UFC. Nepraėjus dienai ji jau pasirašė sutartį su moterų MMA organizacija Invicta FC. Santos debiutas vyks artimiausio Invicta FC 5 turnyro metų. „Cyborg“ priešininke taps tėvynaine Ediane „India“ Gomes.
UFC prezidentas Dana White nekartą minėjo, kad derybos tarp UFC bei Santos vyko labai sudėtingai. Bet Santos prašymas bei jos kontraktas su Invicta FC jį pribloškė. Jis iš karto pakomentavo situaciją tik jam viena būdingu stiliumi, bei užuominų ir cenzūros. Anot jo, UFC siūlė Santos štabui tokį variantą, kaip galimybe kovoti Invicta FC. Su Invicta vadovybe toks variantas esa jau buvo suderintas. Honorarus už Santos paslaugas toliau mokėtų ZUFFA. Praėjus kuriam laikui, būtu ištirtos galimybės jos potencialiai dvikovai su Ronda Rosey. Tam laikui jau būtų aišku, ar Santos gali numesti svorį iki 135 svarų, ar dvikova vyktu tarpinėje svorio kategorijoje. Ne vienas šių variantų Santos bei Ortizui netiko ir jie nusprendė patys ieškoti laimės. Vos nutraukus sutartį su UFC, jie pasuko …Invicta FC link. „Jei jus suprantate jų veiksmų logiką, vadinasi jus esate gerokai protingesni už mane“ – pareiškė žurnalistams Dana White.
Invicta FC 5 turnyre organizatoriai numato 15 kovų. Šiame turnyre, be Christine Santos debiutuoja liūdnai pagarsėjusi Zoila Frausto-Gurgel, buvusi Bellator MMA čempione, taip ir neradusi sau vietos šioje organizacijoje bei buvusi Strikeforce čempionė Sarah Kaufman. Už Atlanto taip pat debiutuoja dvi pajėgios europietės – suomė Katja Kankaanpaa ir austrė Jasminka Cive.
Lietuvos MMA gerbėjams turrėtu būti įdomu, kad šiame turnyre savo antrą profesionalią kovą kovos lietuvaitė Rose Namajunas.

Dalinkis:
Share 'Christine “Cyborg” Santos pasirašė sutartį su Invicta FC' on Facebook Share 'Christine “Cyborg” Santos pasirašė sutartį su Invicta FC' on Twitter Share 'Christine “Cyborg” Santos pasirašė sutartį su Invicta FC' on vk.com Share 'Christine “Cyborg” Santos pasirašė sutartį su Invicta FC' on Print Friendly

Facebook komentarai

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930