MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Naujienos trumpai

vasario 23, 2013
Views: 1 182

Įtakingiausia JAV laikraštis New York Times pranešė, kad media gigantas Viacom už 50 mln. JAV dolerių įsigijo Bellator MMA organizacijos kontrolinį akcijų paketą. Šis sandoris įvyko dar 2011 metų rudenį. Tais pačiais metais ZUFFA įsigijo visą Strikeforce organizaciją už 40 mln. JAV dolerių.

Po sunkių 2012 metų į ringą sugrįžta geriausias Latvijos MMA kovotojas Konstantin Gluhov. Balandžio 27 dieną jis dalyvaus Pancrace FC 5 turnyre Prancuzijoje, Marselio mieste. Jo priešininku bus olandas Valentijn Overeem. Abu kovotojai yra kovoję šioje organizacijoje. Overeem PFC 2 turnyre beveik akimirksniu sunkiai nokautavo Anglijoje gyvenantį gruziną Tengizą Tedoradzę. Gluhov PFC 3 turnyre laimėjo sunkiasvorių mini-GP turnyrą, kuriame be kita ko nugalėjo Anglijoje gyvenantį mūsų tautietį Arnoldą Oborotovą.

Bellator MMA nesiruošia pasirašyti sutarties su neseniai iš UFC atleistu Jonu Fitchu, anot Bjorno Rebney, jie šiuo metu turi puikų puaisu vidutinės svorio kategorijos divizioną.

JAV media giganto FOX dukterinis kanaloas FX nustoja transliuoti sportines laidas. Tai ypač skaudžiai gali atsiliepti UFC TUF realybes šou, kuris gali likti be transliuotojo. Pridėjus krentančius UFC TUF reitingus, prašosi išvada, kad šou laukia sunkūs laikai.

Shinya Aoki susikaus dėl jau ketvirto čempiono titulo savo karjeroje. Balandžio 6 dieną jis susikaus su tėvynainiu Kotetsu Boku dėl One FC lengvos svorio kategorijos čempiono titulo. Anksčiau savo karjeroje Aoki jau buvo SHOOTO, DREAM ir WAMMA pasaulio čempionu.

Pajėgus Rusijos MMA kovotojas Maxim Grishin susikaus su pasaulyje gerai žinomu Rameu Thierry Sokoudjou. Kovą įvyks vasario 23 dieną vyksiančiame Fight Nights: Battle of Moscow 10. Sambo ir kovinės savigynos meistras Grishin susikaus su dziudo juoduoju diržu Sokoudjou pagal K-1 taisykles.

UFC planuojama pakartoti legendinę 2005 metų dvikovą tarp Mauricio „Shogun“ Rua ir Antonio Rogerio „Minotoro“ Nogueira.

Rusijos MMA Global organizacija žada balandį pristatyti naujos konstrukcijos, MMA kovoms pritaikytą ringą. Jis bus 6 kampų su tinklų tarp ringo pagrindo ir antrosios virvės.

Labai sunkias sekasi UFC talentingam Olandijos kovotojui Michaeliui Kuiperiu. Jis turėjo kautis UFC on FOX 6: Johnson vs. Dodson turnyre, bet jo kova buvo atšaukta dėl jo priešininko Josho Janouseko traumos. Pastarasis tapo ketvirtuoju iš eilės Olandijos kovotojo priešininku, pasitraukusiu iš kovos su Kuiperiu.

Jeff Monson kaip visada stebina savo darbštumu, tiesa kol kas „ant popieriaus“. Vasario 23 dieną jis planuoja susikauti su Satoshi Ishii IGF turnyre Japonijoje, kovo 9 dieną – su Drazenu Forgacu SHC 7 turnyre Šveicarijoje, balandžio 9 Rusijoje, M-1 sunkiasvorių GP pirmajame etape prieš dar nežinomą priešininką bei gegužės 25 dieną Ukrainoje su Alexeiumi Oleiniku.

Dalinkis:
Share 'Naujienos trumpai' on Facebook Share 'Naujienos trumpai' on Twitter Share 'Naujienos trumpai' on vk.com Share 'Naujienos trumpai' on Print Friendly

Facebook komentarai

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930