MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

PRIDE veteranai triumfavo UFC turnyre Japonijoje

kovo 4, 2013
Views: 1 295

Savaitgalį Japonijoje vykusį UFC turnyrą UFC on FUEL TV: Silva vs. Stann vaizdingu, sprendžiant iš rezultatų, pavadinti negalima. Iš 11 vakaro kovų tiktai 3 pasibaigė anksčiau laiko. Bet šį turnyrą stebėję žiūrovai nuskriausti neliko. Dviejose paskutinėse vakaro kovose į Japoniją po ilgos pertrauko sugrįžę du PRIDE veteranai prisiminė savo šlovės laikus ir parodė, kad juos nurašyti yra kol kas ankstoka.
Wanderlei Silva puikiuoju stiliumi sugrįžo į savo antrąją tėvynę. Turnyro vakaro kovoje susikovęs su JAV kovotoju Brianu Stannu, jis pastarąjį nokautavo antrajame raunde. Abu kovotojai nusprendė, kad jiems nepriimtina atsargi kovos maniera ir nuo pirmųjų kovos sekundžių oktagone užvirė tikras mūšis. Silva ir Stann kovojo trumpojoje distancijoje, intensyviai besikeisdami smūgiais. Abu kovotojai po kelis kartus buvo ant nokauto ribos, bet surasdavo jėgų jėgų apsiginti ir tęsti kovą toliau. Antrajame raunde abu kovotojai sulėtino tempą. Silvą pradėjo metodiškai tikrinti Stanno gynybą tiesiu kairiuoju smūgiu ranka. Antrojo raundo pabaigoje kairis-dešinis kombinacijos dėka Silvai pavyko pramušti Stanno gynybą ir pasiusti jį į nokautą.
Antrojoje pagal svarbą kovoje susikovė jaunas bet labai patyręs olandas Stefan Struve ir buvęs K-1 čempionas, PRIDE veteranas Mark Hunt iš Naujosios Zelandijos. Abu kovotojai nusprendė nelaukti kovos pabaigos ir bandyti laimėti teisėjų sprendimu, o baigti ją anksčiau laiko. Kaip ir buvo tikėtasi, Hunt pranoko savo oponentą stovėsenoje. Kova perėjus į parterį, jis maloniai nustebino savo gerbėjus, neleisdamas geram grapleriui, kokiu yra Struve baigti kovos pasidavimu. Antrajame raunde abiem kovotojams jau pritrūko ištvermės. Trečiajame raunde Hunt ėjo va-bank. Jis atakavo Olandijos milžiną, užkabino jį dešiniu smūgių ir vėliau brutaliu kairiu nokautavo Struvę. Po kovos paaiškėjo, kad Olandijos kovotojui lūžo žandikaulis.
Iš kitų vakaro kovų reikėtų išskirti Takanorio Gomio bei Diego Sanchezo dvikovą. Nors daugelio MMA specialistų nuomone kovą laimėjo Japonijos MMA legenda, teisėjai atidavė pergalę JAV atstovui.
Taip pat reiktu paminėti Yushino Okami bei Hectoro Lombardo dvikovą. Buvęs Bellator čempionas beviltiškai pralaimėjo pirmuosius du kovos raundus visiškai neko neveikdamas. Trečiajame raunde jis lyg pabudo ir tiesiogine to žodžio prasme vaikė Okami po oktagoną, bet perlaužt kovos savo naudai jam nepavyko. Kadaise realiausia grėsmę Andersonui Silvai vadinamas kovotojas šiuo metų turi itin miglotą ateitį UFC.

UFC on FUEL TV: Silva vs. Stann turnyro kovų rezultatai:
1. Hyun Gyu Lim nugalėjo Marcelo Guimaraes, 2R 4:00 KO (Smūgis keliu)
2. Alex Caceres nugalėjo Kyung Ho Kang, 3R 5:00 Teisėjų sprendimas (Nevienbalsis)
3. Kazuki Tokudome nugalėjo Cristiano Marcello, 3R 5:00 Teisėjų sprendimas (Vienbalsis)
4. Takeya Mizugaki nugalėjo Bryan Caraway, 3R 5:00 Teisėjų sprendimas (Nevienbalsis)
5. Brad Tavares nugalėjo Riki Fukuda, 3R 5:00 Teisėjų sprendimas (Vienbalsis)
6. Dong Hyun Kim nugalėjo Siyar Bahadurzada, 3R 5:00 Teisėjų sprendimas (Vienbalsis)
7. Rani Yahya nugalėjo Mizuto Hirota, 3R 5:00 Teisėjų sprendimas (Vienbalsis)
8. Yushin Okami nugalėjo Hector Lombard, 3R 5:00 Teisėjų sprendimas (Nevienbalsis)
9. Diego Sanchez nugalėjo Takanori Gomi, 3R 5:00 Teisėjų sprendimas (Nevienbalsis)
10. Mark Hunt nugalėjo Stefan Struve, 3R 1:44 KO (Smūgis ranka)
11. Wanderlei Silva nugalėjo Brian Stann, 2R 4:08 KO (Smūgiai)

Dalinkis:
Share 'PRIDE veteranai triumfavo UFC turnyre Japonijoje' on Facebook Share 'PRIDE veteranai triumfavo UFC turnyre Japonijoje' on Twitter Share 'PRIDE veteranai triumfavo UFC turnyre Japonijoje' on vk.com Share 'PRIDE veteranai triumfavo UFC turnyre Japonijoje' on Print Friendly

Facebook komentarai

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930