MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Mark Hunt susikaus su Junioru Dos Santosu

kovo 9, 2013
Views: 1 265

HuntDar vakar, kovo 8 dieną visą pasaulį apskriejo nemaloni žinia. Olandijos sunkiasvoris Alistair Overeem gavo traumą (jam plyšo kojos raumuo). Ilgai planuota, jau antroji, Overeemo kova su buvusiu UFC čempionu Junioru Dos Santosu vėl neįvyks.
Kai paaiškėjo, kad Overeem iškrenta mažiausiai iki vasaros, buvo pradėta ieškoti jam tinkamos pamainos. Bet kaip pasirodė, visi elitiniai UFC sunkiasvoriai jau yra užimti. Vienintelis Mark Hunt išreiškė norą susikauti su grėsmingu brazilu. UFC prezidentas Dana White pareiškė, kad pamainos Overeemui surasti neįmano ir jo kova kova Dos Santosu nukeliama į liepos mėnesį.
Specialiai šiam įvykui surengtoje spaudos konferencijoje, vykusioje Danos White pamėgtame twitter socialiniame tinkle, jam tiesi buvo užduotas klausymas dėl Marko Hunto kandidatūros. White jam būdingoje manieroje, atiduodant pirmenybę keiksmažodžiams, pareiškė kad Naujosios Zelandijos kovotojas atsisakė kovos su Dos Santosu. Jau po kelių valandų pats kovos „atsisakęs“ Hunt pareiškė, kad jam niekas kovos su Brazilijos sunkiasvoriu nesiūlė. Jei toks pasiūlymas būtų, jis priimtu kovą negalvodamas, net jei būtų traumuotas.
Šiandien, kovo 9 dieną, UFC vadovybe perspjovė patys save… oficialiai paskelbdami Marko Hunto ir Junioro Dos Santoso kovą, kuri fiziškai nekaip neturėjo įvykti. Suplanuota kad kova įvyks UFC 160 turnyro metų, šių metų gegužės 25 dieną.
Belieka tikėtis, kad po metų pertraukos neseniai sugrįžęs Mark Hunt prie šios kovos prieis geresnės fizinės formos, nei kad buvo kovoje su Stefanu Struve. Taip pat norėtųsi, kad jo priešininkas Junior Dos Santos išspręstu visas šeimynines problemas, tapusios pagrindiniu jo itin fatališko pasirodymo prieš Cainą Velasquezą kaltininku.

Dalinkis:
Share 'Mark Hunt susikaus su Junioru Dos Santosu' on Facebook Share 'Mark Hunt susikaus su Junioru Dos Santosu' on Twitter Share 'Mark Hunt susikaus su Junioru Dos Santosu' on vk.com Share 'Mark Hunt susikaus su Junioru Dos Santosu' on Print Friendly

Facebook komentarai

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930