MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Naujienos trumpai

kovo 14, 2013
Views: 1 237

Olimpinių žaidynių dziudo čempionas Satoshi Ishii sėkmingai tęsia bendradarbiavimą su Inoki Genome Federation. Vasario 23 dieną jis nugalėjo buvusį UFC kovotoją Sheaną McCorklę, o jau kovo 20 dieną jis susikaus su buvusiu RINGS kovotoju Kerry Schallu. Kaip rodo statistika, MMA kovų įtraukimas į IGF turnyrų sudėtį bei Satoshi Ishii jose dalyvavimas garantuoja pilnas sales.

Bulgaras Blagoi Ivanov laimėjo pagrindinę savo gyvenimo dvikovą – dėl savo gyvybės. Jis jau aktyviai meta svorį bei pradeda treniruotes. Šiais metais jis planuoja bent dvi MMA kovas. Bent vieną jų turėtų įvykti JAV. Greičiausiai taip bus Bellator MMA organizacija, su kuria jis vis dar turi sutartį.

Legendinis norvegas Joachim Hansen neketina kabinti pirštinių ant vinies. Po neilgos kelionės į Shootboxing organizaciją, jis sugrįžta į MMA bei pasirašė sutartį su Pietų Korėjos MMA organizaciją ROAD FC.

Muhammed „King Mo“ Lawal, kuris nėra surištas ekskliuziviniu kontraktu su Bellator MMA, pertraukuose tarp MMA kovų norėtu sudalyvauti bokso kovoje. Pvz. prieš Keviną „Kimbo Slice“ Fergussoną. Jo tikslu yra koks nors nereikšmingas regioninis bokso titulas. Dabar belieka spėlioti, kaip jis tą planuoja įgyvendinti po nokauto nuo Emanuelio Newtono rankų.

Bellator MMA nepraranda vilties ir ilgai lauktą dvikovą War Machine vs. Paul Daley nori suorganizuoti rudenį, preliminariai rugsėjo mėnesį.

Nick Diaz, kuris kol kas sunkiai keliauja titulinės kovos link, pasiruošęs tapti lengvosios, pusiau vidutinės bei vidutinės svorio kategorijų čempionu. Deja šį savaitgalį planus jam gali sugriauti nuspėjamas, bet nenugalimas Georges St. Pierre.

UFC tradiciškai diktuoja madas MMA rinkoje. Jų naujovė – bonusinių premijų už vakaro kovą, nokautą bei pasidavimą įteikimo kovotojams pasikeitimas. Nuo šiol kovotojai, kovoję užsienio turnyruose, jas gali gauti tik po to, kai tampa žinomi dopingo testų rezultatai.

Sensacingai iš UFC atleistas Jon Fitch rado naujus namus – WsoF. Jo debiutas numatomas trečiajame šios organizacijos turnyre.

Australijos sunkiasvoris, charizmatiškas Soa „Hulk“ Palelei vėl pasirašė sutartį su UFC.

Suomiui Marcusui Vantinenui nepavyko grįžti su trenksmu, kaip kad jis planavo. Savaitgalį, Danijoje, vyko vienos didžiausių pasaulio kikbokso organizacijų WKN MMA turnyre Valhalla: Fight of the Vikings. Turnyro metų vyko sunkiasvorių MMA GP turnyras. Vantineno planai laimėti turnyrą žlugo jau pirmojoje kovoje, pirmajame raunde, kuomet TKO pralaimėjo Angelier Benjaminui iš Prancūzijos. GP turnyrą laimėjo nenugalimas Šveicarijos turkas Vokan Oezdemir, visas kovas laimėjęs pirmajame raunde.

Dalinkis:
Share 'Naujienos trumpai' on Facebook Share 'Naujienos trumpai' on Twitter Share 'Naujienos trumpai' on vk.com Share 'Naujienos trumpai' on Print Friendly

Facebook komentarai

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930