MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Alexander Emelianenko sugrįžta

kovo 21, 2013
Views: 1 469

emeliaKovo 21 dieną Rusijos MMA pasaulį apskriejo žinia, kad skandalingas Alexander Emelianenko sugrįžta.
Pernai, po Jeffui Monsonui pralaimėtos kovos M-1 turnyre, daugybės M-1 kontrakto sąlygų pažeidimų bei skandalo skrydžio į Barnaulo miestą metų, jis buvo atleistas iš M-1 bei paliko sportą.
Emelianenko paliko Rusiją bei bemaž pusmetį praleido Graikijoje, garsiajame Afono vienuolyne. Visą laiką Emelianenko skyrė maldoms bei darbui, apie ką uoliai informuodavo savo gerbėjus socialiniuose tinkluose. Buvimas vienuolyne teigiamai,anot Emelianenko, jį patį paveikė. Jis suprato save, savo vidinį pasaulį. Bendraujant su vienuoliu Ilija, jis suprato kad turi tęsti kovotojo karjerą, propaguoti sveiką gyvenimo būdą, sportą, MMA tarp jaunimo.
Artimiausių pusantrų metų jis kovos dviejų organizacijų turnyruose. Pirmoji organizacija – antroji pagal pajėgumą Rusijos MMA organizacija Pro FC, su kuria Emelianenko kadaise bendradarbiavo. Jis buvo šios organizacijos sunkios svorio kategorijos čempionu bei vėliausiai išsiskyrė, nesutaręs, anot gandų, dėl priešininkų bei honorarų.
Antroji organizacija – nauja ir ambicinga K-1 ir MMA organizacija Legends. Būtent šios organizacijos turnyre, gegužės 25 dieną, Maskvoje, ir dalyvaus Alexander Emelianenko. Kartu šiame turnyre, K-1 mini-GP turnyre kovos tokie garsūs kovotojai, kaip Mike Zambidis iš Graikijos, Yuri Bessmertny iš Baltarusijos, Dzhabar Askerov iš Rusijos bei Artus Kyshenko iš Ukrainos. Kas bus Emelianenko priešininku kol kas nėra žinoma.

Dalinkis:
Share 'Alexander Emelianenko sugrįžta' on Facebook Share 'Alexander Emelianenko sugrįžta' on Twitter Share 'Alexander Emelianenko sugrįžta' on vk.com Share 'Alexander Emelianenko sugrįžta' on Print Friendly

Facebook komentarai

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930