MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

WSoF sugrįžta šiąnakt

kovo 24, 2013
Views: 1 250

wsof-world-series-of-fightingŠiąnakt, kovo 2 dieną, JAV, Atlantic City mieste įvyks antrasis naujos MMA organizacijos WSoF turnyras WSoF 2: Arlovski vs. Johnson. Ilgai lauktam turnyrui buvo iškilusi grėsmė dėl visiško jo nutraukimo. Pasirodo, kad organizatoriai ne iki galo įvykdė vieno iš griežtų Atletikos komisijos reikalavimų – sumontavo netinkamos konstrukcijos oktagoną. WSoF organizatoriai dirba su Atletikos komisijos nariai, kad sureguliuoti šią keblią padėtį.Pagrindinėje šio turnyro vakaro kovoje susitiks WSoF žvaigždė Andrei Arlovski ir neseniai sunkiasvoriu tapęs pajėgus Anthony Johnson. Abiems kovotojams tai šansas garsiai apie save pareikšti bei, kaip abu kovotojai tikisi, sugrįžti atgal į UFC.
Antroje pagal svarbą kovoje susikaus visą MMA pasauli pernai nustebinę Tyson Nam ir Marlon Moraes. Pirmasis rugpjūtį nokautavo Bellator MMA čempioną Eduardo Dantasą. Antrasis – sensacingai, teisėjų sprendimu – nugalėjo kadaise vieną pajėgiausių pasaulio kovotoją Miguelį Torresą.
Trečioje kovoje žiūrovai išvis neperiodiškai kovojantį Paulo Filho. Brazilo priešininku bus David Branch. Ši kova galėjo neįvykti dėl Filho kaltės. Esant Brazilijoje, oro uoste, jis patyrė panikos priepuolį ir neišskrido užsakytu reisu. Organizatorių laimei nepastovus brazilas sugebėjo nugalėti savo baimes ir išskrido sekančiu reisu.

WSoF 2: Arlovski vs. Johnson turnyro kovų sąrašas:
1. Frank Buenafuente vs. Bill Algeo
2. Brenson Hansen vs. Tom Marcellino
3. Ozzy Dugulubgov vs. Chris Wade
4. Igor Gracie vs. Richard Patishnock
5. Danillo Villefort vs. Kris McCray
6. Rick Glenn vs. Alexandre Pimentel
7. Waylon Lowe vs. Cameron Dollar
8. Gesias Cavalcante vs. Justin Gaethje
9. Josh Burkman vs. Aaron Simpson
10. David Branch vs. Paulo Filho
11. Tyson Nam vs. Marlon Moraes
12. Andrei Arlovski vs. Anthony Johnson

Dalinkis:
Share 'WSoF sugrįžta šiąnakt' on Facebook Share 'WSoF sugrįžta šiąnakt' on Twitter Share 'WSoF sugrįžta šiąnakt' on vk.com Share 'WSoF sugrįžta šiąnakt' on Print Friendly

Facebook komentarai

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930