MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Saulius Bucius – Pabaltijo MMA čempionas (atnaujinta, foto ir video)

kovo 24, 2013
Views: 3 985

saulius-su-dirzu_0Saulius Bučius patvirtino kad yra vienas talentingiausių Lietuvos MMA kovotojų. Vakar, kovo 23 dieną, Latvijos sostinėje Rygoje jis dalyvavo WFCA-Baltia: TM Fighting Grand Prix turnyre. Esame rašę, kad jis turėjo kovoti su latviu Edgarsu Skriversu dėl WFCA-Baltia Pabaltijo čempiono titulo. Po sunkios, penkis raundus trukusios, kovos jis vienbalsiu teisėjų sprendimu nugalėjo savo oponentą ir tapo čempionu.
Visiškai kitaip nei Sauliui Buciui sekėsi kitiems lietuviams. Artūras Liutika pralaimėjo savo kovą pirmajame raunde TKO Valtsui Vishnievskiui.
Paskutiniu momentu į turnyą patekęs mažeikiškis Lukas Abloževičius taškais pralaimėjo kikbokso kovą Marekui Lvrinovichui.
Kauno „Cunamis“ klubo kovotojas Paulius Pečeliūnas jau pirmajame raunde pralaimėjo MMA kovą Juryui Vishnevskiui.
Taip pat pasibaigė ir Tautvydo Lileikio dvikovą su Latvijos kovotoju Amiranu Kavtaradze. Jis pralaimėjo dvikovą TKO taip pat pirmajame raunde.
Gana netikėtai pasibaigė vieną pagrindiniu vakaro kovų. Geriausias Latvijos sunkiasvoris Martinsh Egle jau pirmajame raunde sunkiu nokautu pralaimėjo MMA debiutantui Michelliui Adelinai.
Pagrindinėje vakaro kovoje netikėtumu nebuvo. Geriausias Latvijos boksininkas, Mairis Briedis nesunkiai, antrajame raunde nugalėjo garsųjį Anglijos boksininką Danielį Williamsą.

saulius-3

saulius-2

saulius-1

Dalinkis:
Share 'Saulius Bucius – Pabaltijo MMA čempionas (atnaujinta, foto ir video)' on Facebook Share 'Saulius Bucius – Pabaltijo MMA čempionas (atnaujinta, foto ir video)' on Twitter Share 'Saulius Bucius – Pabaltijo MMA čempionas (atnaujinta, foto ir video)' on vk.com Share 'Saulius Bucius – Pabaltijo MMA čempionas (atnaujinta, foto ir video)' on Print Friendly

Facebook komentarai

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930