MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Januška pralaimėjo Vokietijoje. Drob ir Malikas – nekovojo

balandžio 8, 2013
Views: 1 858

01c891a000Nesėkmingai vakar susiklostė kovų turnyras Heroes Fight Night 1, vykęs Vokietijos sostinėje Berlyne. Esame rašę, kad šiame turnyre turėjo dalyvauti tris „Plungės Riterio“ komandos kovotojai – Andrejus Malikas, Sergej Drob bei Gintautas Januška.
Turnyras pavirto absurdu jau šeštadienį, kovotojų svėrimo dieną. Pradžiai pranyko Andrejaus Maliko priešininkas. Nežiūrint į visas organizatorių pastangas, iki pat turnyro jis taip ir neatsirado.
Sergejaus Drobo priešininkas per svėrimus pasirodė esąs gerokai sunkesnis, nei numato sutartos svorio kategorijos limitai. Jis kategoriškai atsisakė mest bent vieną gramą. Kadangi turnyro organizatoriai net nebandė kalbėtis su Sergejaus priešininku, komandos vadovas Marius Mažulis nusprendė nuimti mūsų kovotoją ir atsisakyti kovos.
Dėl neaiškių priežasčių neįvyko trečioji turnyro MMA kovą, kurioje tarpusavyje turėjo susikauti Vokietijos kovotojai. Vienintelėje vakaro MMA kovoje žiūrovai išvido trečiąjį „Plungės Riterio“ komandos kovotoją – Gintautą Janušką. Jis susikovė Danilbeku Izmailovu. Januškai gerai pradėjo dvikovą. Jam pavyko labai taikliai pataikyti savo priešininkui į galvą, bei pasiusti jį į nokdauną. Deja išvystyti savo pranašumo jam nepavyko. Puolęs į ataką, Janušką parteryje labai apmaudžiai tiesiog įkišo galvą į giljotiną ir buvo priverstas pasiduoti.

Dalinkis:
Share 'Januška pralaimėjo Vokietijoje. Drob ir Malikas – nekovojo' on Facebook Share 'Januška pralaimėjo Vokietijoje. Drob ir Malikas – nekovojo' on Twitter Share 'Januška pralaimėjo Vokietijoje. Drob ir Malikas – nekovojo' on vk.com Share 'Januška pralaimėjo Vokietijoje. Drob ir Malikas – nekovojo' on Print Friendly

Facebook komentarai

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Translate:
English
Calendar
2018 m. spalio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031