MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Mūsų komanda kovos Latvijoje: tris kovotojai dalyvaus WFCA-Baltia turnyre

balandžio 18, 2013
Views: 1 821

WFCA-BaltiaŠį savaitgalį „Plungės Riterio“ komandą laukia dvi kelionės į Latviją. Latvijos sostinėje Rygoje įvyks du kovų turnyrai. Penktadienį Rygos naktiniame klube „Godvil“ vyks MMA, kikbokso, K-1 ir bokso turnyras Royal Fight 2.
Kitą dieną, šeštadienį, balandžio 20 dieną panašus turnyras – WFCA-Baltia: Fight Arena Selection – įvyks Rygos Radisson Blue Hotel viešbutyje. Ji organizuoja viena didžiausių Pabaltijo kovų organizacijų WFCA-Baltia.
Šeštadienį Rygoje kausis kiek didesnis mūsų komandos kovotojų būrys. Mėgėjų kovose žiūrovai išvis Mažvydą Piežą, Ričardą Vaičį. Jie susikaus su MMA kovų debiutantais Henriksu Fisunsu ir Aleksejsu Petrovecsu.
Gintautas Januška balandžio 20 dieną taip pat susikaus mėgėjų kovoje. Jo priešininku bus latvis Aivars Kalnins. Latvijos kovotojas negali pasigirti didelė patirtimi MMA. Iki šiol jis tik karta kovojęs pagal mėgėjų MMA taisykles bei tą kovą pralaimėjęs.
Be mūsų kovotojų turnyre dalyvaus dar kelis kovotojai: Lietuvos Kudo Federacijos atstovai Ali Latajev ir Vilius Tarasevičius bei Dovydas Pilenis ir Tadas Miceika iš Klaipėdos „Muaythai Imperija“ klubo.

WFCA-Baltia: Fight Arena Selection:
1. MMA mėgėjų kova: Mažvydas Pieža vs. Henriks Fisuns
2. MMA mėgėjų kova: Vilius Tarasevičius vs. Edgars Paucs
3. Kikbokso kova: Dovydas Pylenis vs. Rajmond Kozlovskiy
4. MMA mėgėjų kova: Ričardas Vaičys vs. Aleksejs Petrovecs
5. MMA mėgėjų kova: Konstantin Zanegin vs. Rodion Batulin
6. MMA mėgėjų kova: Anton Belousov vs. Ali Lataev
7. MMA kova: Gatis Skuja vs. Viacheslav Beliaev
8. MMA mėgėjų kova: Murat Musaev vs. Janis Ermacans
9. MMA mėgėjų kova: Aivars Kalnins vs. Gintas Januška
10. MMA kova: Oleg Vasiliev vs. Tadas Miceika

Dalinkis:
Share 'Mūsų komanda kovos Latvijoje: tris kovotojai dalyvaus WFCA-Baltia turnyre' on Facebook Share 'Mūsų komanda kovos Latvijoje: tris kovotojai dalyvaus WFCA-Baltia turnyre' on Twitter Share 'Mūsų komanda kovos Latvijoje: tris kovotojai dalyvaus WFCA-Baltia turnyre' on vk.com Share 'Mūsų komanda kovos Latvijoje: tris kovotojai dalyvaus WFCA-Baltia turnyre' on Print Friendly

Facebook komentarai

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930