MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Tadas Rimkevičius susikaus su Damianu Grabowskiu

balandžio 26, 2013
Views: 1 326

22786Tadas „Lokys“ Rimkevičius sugrįžta į M-1 turnyrus. Gegužės 23 dieną, Maskvoje vyksiančiame M-1 Challenge 39 turnyre jis susikaus su vienu pajėgiausių Europos sunkiasvorių, lenku Damianu „Pitbull“ Grabowskiu.
Lenkijos kovotojas MMA karjeroje turėjo 17 kovų. Vienintelę kovą jis pralaimėjo JAV, Bellator FC turnyre tuomet dar tik busimam Bellator čempionui – Cole Conradui. Glaudaus bendradarbiavimo tarp Grabowskio ir Bellator nesigavo. Pasibaigus jo kontraktui su šia organizacija, jis tapo laisvuoju agentu. Šiuo metu jis yra glaudžiai susirišęs su antrą pagal pajėgumą Lenkijos MMA organizaciją – MMA Attack. Taip pat jis yra pasirašęs kontraktą su M-1 Global bei veda derybas su UFC. M-1 Global vadovybe neslepia, kad deda daug vilčių į Grabowskį. Tikėtiną, kad pergalės prieš Rimkevičių atveju jam bus atviras kelias M-1 titulo link, kuriuo savininku dabar yra iš M-1 sunkiasvorių GP iškritęs Kenny Garner.
Tadas Rimkevičius jau 10 metų kovoja MMA ringuose. Kova su Grabowskiu bus jam jubiliejinė – 30-tą. Nors pastaruoju metų Tadui nelabai sekėsi skinti pergales, visgi milžinišką patirtis įgyta kovose su pasaulyje bei Europoje žinomais kovotojais daro jį labai pavojingu priešininku, galinčiu sugriauti planus bet kokiam oponentui.
Iš kitų turnyro kovų galima užakcentuoti Vyacheslavo Vasilevskio sugrįžimą į M-1 turnyrus. Nekartą esame rašę apie jo skandalingą išėjimą iš šios organizacijos, teismus su buvusiais darbdaviais. Nesugebėjus „padaryti karjeros“ Bellator MMA turnyruose, po trumpo blaškimo Vasilevskiy nutarė sugrįžti į didžiausią Rusijos MMA organizaciją. Pirmojoje kovoje „Slava“ susikaus su pavojingu bei nenuspėjamu Charles Andrade iš Brazilijos.
Pagrindinėje turnyro kovoje tarpusavyje po priverstinės pertraukos susikaus Estijos kovotojas Denis Sloldarev bei Rusijos atstovas Ibragim Ibragimov. Tai yra trečioji M-1 sunkiasvorių GP ketvirtfinalio kova. Ketvirtoji, tarp Magomedo Malikovo ir Jeffo Monsono, buvo nutartą perkelti į birželio pradžioje vyksiantį M-1 Challenge 40 turnyrą, kuris vyks Ingušijos regiono kalnų draustinyje.

M-1 Challenge 39 turnyro kovų sąrašas:
1. Ehtigat Adakishiev vs. Maksim Makarov
2. Zulfikar Usmanov vs. Ruslan Fomin
3. Vugar Bahshiev vs. Bekbulat Magomedov
4. Ilya Doderkin vs. Islam Gugov
5. Nikolay Kaushanskiy vs. Fabricio Ze Machado
6. Anatoliy Tokov vs. Magomed Ismailov
7. Ibragim Ibragimov vs. Denis Smoldarev
8. Damian Grabowski vs. Tadas Rimkevičius
9. Aleksey Nevzorov vs. Marat Gafurov
10. Vyacheslav Vasilevskiy vs. Charles Andrade

Dalinkis:
Share 'Tadas Rimkevičius susikaus su Damianu Grabowskiu' on Facebook Share 'Tadas Rimkevičius susikaus su Damianu Grabowskiu' on Twitter Share 'Tadas Rimkevičius susikaus su Damianu Grabowskiu' on vk.com Share 'Tadas Rimkevičius susikaus su Damianu Grabowskiu' on Print Friendly

Facebook komentarai

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930