MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Robertas Burneika sugrįžta į oktagoną

balandžio 27, 2013
Views: 1 266

MMA_Attack_3_NordicVienas žinomiausių Lietuvos kulturizmo atstovų, alytiškis Robertas Burneika pernai debiutavo MMA. Jo debiutinė, labai linksma kova vyko Lenkijoje, MMA Attack 2 turnyre. Tuomet jis po smūgių parteryje privertė pasiduoti skandalingą Lenkijos realybės šou dalyvį, boksininku save tituluojantį Marciną Najmaną. Burneika nekartą teigė, kad jo vienintelėmis treniruotėmis prieš tą kovą buvo kaktusų spardimas ir kepsnių valgymas. Po kovos jis prisipažino, kad jo avantiūra su MMA pasiteisino, jis laimėjo ir ties to reiktu sustoti. MMA Attack organizatoriaus Dariuszo Cholewos planai matomai buvo kitokie ir Burneika galiausiai sutiko dar kartą pasimatuoti MMA kovotojo pirštines. Rytoj Lietuvos atstovo laukia išbandymas garsaus Lenkijos striptizo šokėjo Dawido Ozdobos asmenyje.
Apart pagrindinės kvos, likęs MMA Attack kovų sąrašas yra išlaikytas pagal visus sportinius kanonus. Kovų sudarinėtojai puikia padirbėjo ir labai subalansuotai sustatė likusias 10 kovų. Kovų sąraše rado vietas tokios MMA žvaigždės, kaip Tomasz Drwal ir Damian Grabowski, pajėgūs Lenkijos kovotojai Michal Fijalka, Krzysztof Jotko ar Piotr Hallman ir perspektyvūs jauni kovotojai, kaip kad Arkadiusz Zaba ar Livio Victoriano. Visiems kovotojams yra parinkti pajėgūs, vienodo meistriškumo priešininkai.
Diamian Grabowski prieš pat kova su Lietuvos „Lokiu“ Tadu Rimkevičiumi rytoj susikaus su Anglijoje gyvenančiu „Pašėlusiu lokiu“ Stavrosu Economou. Iš Kipro kilęs Economou iš 16 turėtų kovų laimėjo 14. Paksutinėje kovoje jo auka tapo Lietuvos sunkiasvoris Deividas Banaitis.
Buvusio UFC kovotojo Tomaszo Drwalio priešininku tapo mažai žinomas amerikietis Wes Swofford.
Labai įdomiai atrodo Lenkijos MMA legendos Grzegorzo Jakubowskio mokinio Piotro Hallmano dvikova. „Galingiausio Lenkijos MMA G‘n‘P“ autoriaus laukia pajėgus ir nepalaužiamas suomis Juha-Pekka Vainikainen.
Didžiausia turnyro netektimi tapo Petero Sobottos praradimas. Vos prieš savaite iš Lenkijos kilęs vokietis susirgo ir atsisakė dalyvavimo MMA Attack. Su traumomis besigrumiantis jo priešininkas, danas Nicolas Dalby nepanoro naujojo priešininko bei taip pat atsisakė kovos. Sobottos ir Dalby dvikovą bus nukelta į rudenį vyksiantį MMA Attack 4 turnyrą.
Džiugina kaip visada itin profesionalus MMA Attack požiūris į turnyro teisėjavimą. Vyriausiuoju turnyro teisėju tapo anglas, buvęs MMA kovotojas bei licencijuotas UFC teisėjas Marc Goddard. Jam talkins čekas Jakub Muller bei vienas labiausiai patyrusių Europos MMA teisėjų, olandas Marco Broersen.

MMA Attack 3 turnyro kovų sąrašas:
1. Damian Pronobis vs. Bartlomiej Kurczewski
2. Klaudia Apenit vs. Agnieszka Niedzwiedz
3. Damian Milewski vs. Arkadiusz Zaba
4. Piotr Hallmann vs. Juha-Pekka Vainikainen
5. Tymoteusz Swiatek vs. Marcin Lasota
6. Oskar Piechota vs. Livio Victoriano
7. Karol Celinski vs. Michal Fijałka
8. Krzysztof Jotko vs. Bojan Velickovic
9. Tomasz Drwal vs. Wes Swofford
10. Damian Grabowski vs. Stavros Economou
11. Dawid Ozdoba vs. Robertas „Hardkorowy Koksu“ Burneika

Dalinkis:
Share 'Robertas Burneika sugrįžta į oktagoną' on Facebook Share 'Robertas Burneika sugrįžta į oktagoną' on Twitter Share 'Robertas Burneika sugrįžta į oktagoną' on vk.com Share 'Robertas Burneika sugrįžta į oktagoną' on Print Friendly

Facebook komentarai

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930