MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Mūsų komandos kovų Latvijoje rezultatai

balandžio 30, 2013
Views: 1 740

WFCA-BaltiaPraeitą savaitgalį keli „Plungės Riterio“ komandos kovotojai dalyvavo MMA turnyre Latvijoje, kurį organizavo vieną seniausių Pabaltijo MMA organizacijų – WFCA-Baltic. Mūsų komandai šiame turnyre atstovavo Mažvydas Pieža, Ričardas Vaičys, Gintautas Januška.
Mažvydas Peža baigė kovą su Henriksu Fisunsu lygiosiomis.
Ričardas Vaičys savo kovoje padarė lemtingą klaidą ir pralaimėjo savo kovą pasidavimu. Jo priešininku buvo Aleksejs Petrovecs.
Vienas talentingiausias mūsų komandos jaunos kartos kovotoju – Gintautas Januška – susikovė su Aivarsu Kalninsu. Jis nesunkiai laimėjo šią kovą pasidavimu.
Be trejų mūsų kovotojų šiame turnyre kovojo dar keturi Lietuvos atstovai: Lietuvos Kudo Federacijos atstovai Ali Latajev ir Vilius Tarasevičius bei Dovydas Pilenis ir Tadas Miceika iš Klaipėdos „Muaythai Imperija“ klubo.
Ali Lataev MMA mėgėjų kovoje pralaimėjo Antonui Belousovui.
Vilius Tarasevičius teisėjų sprendimu nugalėjo Edgarsą Paucsą.
Dovydas Pylenis kovėsi pagal kikbokso taisykles prieš Dzintarsą Seilisą. Pergalė šioje kovoje nusišypsojo lietuviui.
Pagrindinėje bei vienintelėje turnyro profesionalioje MMA kovoje Tadas Miceika skausmingu veiksmu pralaimėjo Latvijoje gyvenančiam baltarusiui Olegui Vasiljevui.

Dalinkis:
Share 'Mūsų komandos kovų Latvijoje rezultatai' on Facebook Share 'Mūsų komandos kovų Latvijoje rezultatai' on Twitter Share 'Mūsų komandos kovų Latvijoje rezultatai' on vk.com Share 'Mūsų komandos kovų Latvijoje rezultatai' on Print Friendly

Facebook komentarai

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930