MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Mindaugas Veržbickas gali kovoti viename turnyre su Sappu ir Emelianenko

gegužės 1, 2013
Views: 1 538

VerzbickasVienas talentingiausių Lietuvos MMA kovotojų Mindaugas Veržbickas turėtu kovoti Rusijoje. Ukmergės Dziudo Klubo kovotojas neoficialiai yra paskelbtas kaip vienas iš turnyro Legends dalyvių. Šiame turnyre jo priešininku turėtu būti Rusijos sportininkas Alexei Nazarov.
Šis kovinis šou pasaulyje bei ypatingai Rusijoje vis didesnį populiarumą. Pačioje pradžioje milžinišką susidomėjimą kėlė šiame turnyre turėsiančio vykti K-1 mini-GP dalyvių vardai bei pavardės. Jame buvo paskelbti tokie garsūs kovotojai, kaip Artur Kyshenko, Dzhabar Askerov, Yuri Bessmertny bei Mike Zambidis, vėliau pakeistas į Enriko Gogokhia.
K-1 gerbėjams tikrą euforiją sukėlė antroji po ilgos pertraukos Badro Hari dvikova.
Tikrą populiarumą Legends įgavo po skandalingo Alexandero Emelianenko išsakyto ketinimo grįžti į didįjį sportą. Legends organizatoriai pažadėjo parinkti jam pajėgų bei vertą priešininką. Tikrą ažiotažą Rusijoje sukėlė netikėtą žinia, kad Emelianenko susikaus su… Bobu Sappu. Rusijos kovų gerbėjai pasidalino į dvi stovyklas. Dalis jų pasisako už šią kovą, dalis – kategoriškai prieš.
Pats Alexander Emelianenko, sugrįžęs iš Graikijoje esančio Afono vienuolyno, šiuo metu lieja prakaitą treniruočių salėje ir yra labai santūrus savo interviu.
Tuo tarpu Bob Sapp tradiciškai atidirbinėja honorarą, gausiai dalydamas interviu, žadėdamas būtent šį kartą išeiti į kovą, kaip į paskutinę, bei ketinimais tiesiog sudraskyti savo oponentą.

Dalinkis:
Share 'Mindaugas Veržbickas gali kovoti viename turnyre su Sappu ir Emelianenko' on Facebook Share 'Mindaugas Veržbickas gali kovoti viename turnyre su Sappu ir Emelianenko' on Twitter Share 'Mindaugas Veržbickas gali kovoti viename turnyre su Sappu ir Emelianenko' on vk.com Share 'Mindaugas Veržbickas gali kovoti viename turnyre su Sappu ir Emelianenko' on Print Friendly

Facebook komentarai

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930