MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Robertas Burneika laimėjo antrą kovą

gegužės 5, 2013
Views: 1 520

MMA_Attack_3_NordicNerimsta aistros Lenkijos MMA pasaulyje. Jų kaltininku yra lietuvis Robertas Burneika ir lenkas Dawid Ozdoba. Viskas kilo po praeitą savaitę vykusio MMA Attack 3 turnyro. Esame rašę apie šį turnyrą, vienintelio jame Lietuvos atstovo, kuris anot jo paties niekada MMA nesitreniravo, dalyvavimą bei nemažiau keista nei jis pats jo priešininką, striptizo šokėją Dawidą Ozdobą.
Roberto Burneikos debiutas MMA kovose prieš Marciną Najmaną, nepabijokime to žodžio, pavirto cirku. Kova su Ozdoba tapo tikru farsu ir parodiją į MMA kovas. Per bemaž tris raundus Burneika bandė kartais atakuoti. Ozdoba vengė kovos visais įmanomais būdais, bėgdavo nuo Burneikos. Kai jau jam nebuvo kur traukti – kontratakuodamas. Tos kelios, retos kontratakos padarė Burneikai gana nemažai žalos. Karta jis buvo nokdaune, kuo Ozdoba nesugebėjo pasinaudoti, bei smarkiai prakirto lietuviui antakį. Kovos teisėjas, vienas labiausiai patyrusių Europos MMA teisėjų, olandas Marco Broersen kantriai laukė kol abu pradės kovoti. Pirmajame raunde abu kovotojai už pasyvumą gavo po 1-ąją geltoną kortelę, antrajame Ozdoba gavo 2-ą kortelę, trečiajame raunde – 3-ą geltoną ir buvo diskvalifikuotas už kovos vengimą. Kovos nugalėtoju buvo paskelbtas jokio aktyvumo beveik nerodęs, daugiausiai smūgių praleidęs Robertas Burneika.
Po turnyro MMA Attack organizatorius nekritikavo tik tinginiai. Visą Lenkijos MMA visuomenė pasisakė kategoriškai prieš tokias kovas, skirtas žiūrovų pritraukimui į salę. Nemažai kritikos gavo ir mūsų tėvynainis. Labiausiai už tai, kad gavęs nemenką honorarą, neparodė jokio progreso bei noro kovoti. Jis buvo palygintas su savo „kolega“ Mariuszu Pudzianowskiu iš konkuruojančios KSW organizacijos, kuris kasdien lieja prakaitą treniruotėse ir nors sunkiai, bet tobulėja.
Sportinė MMA Attack dalis praeitą savaitgalį buvo aukščiau visų pagyrų. Visos kovos buvo aukštajame lygyje. Didžiausią įspūdį paliko dvi pagrindinės vakaro kovos, kuriose susikovė UFC veteranas Tomasz Drwal ir Bellator veteranas Damian Grabowski.
Tomasz Drwal po metų pertraukos susikovė su amerikiečiu Wesu Swaffordu. JAV kovotojas nespėjo pademonstruoti kovoje nieko įspūdingo. Drwal jį lengvai perboksavo stovėsenoje, vėliau pervedė kovą į parterį ir baigė ją rankos laužimu.
Reiktu pažymėti, kad abu kovotojai neturėjo labai daug laiko pasiruošti vienas kitam. Drwalio priešininku turėjęs būti amerikietis Anthony Ruiz pažeidė kontrakto sąlygą bei prasitarė, kad kausis Lenkijoje, MMA Attack 3 turnyre su Tomaszu Drwaliu. Už tai kontraktas su juo buvo nutrauktas ir Lenkijos MMA veteranui buvo surastas naujas priešininkas.
Kupina dramatizmo buvo pagrindinė sportinė turnyro kova. Joje susikovė iš Kipro kilęs Stavros „Crazy Bear“ Economu ir geriausias Lenkijos sunkiasvoris Damian „Polish Pitbull“ Grabowski. Akivaizdžiai neįvertinęs savo apgaulingos nesportinės išvaizdos priešininko, Grabowski turėjo vargti su juo iki paskutinio raundo. Ypatingai sunkiai jam sekėsi stovėsenoje, kur jis praleido daug akcentuotų smūgių. Kovai pasibaigus nevienbalsiu teisėjų sprendimu buvo skirta sunkiai iškovota, bet pelnyta pergalė.

MMA Attack 3 turnyro kovų sąrašas:
1. Bartlomiej Kurczewski nugalėjo Damian Pronobis, 1R 4:01 Pasidavimas (Pėdos sukimas)
2. Agnieszka Niedzwiedz nugalėjo Klaudia Apenit, 2R 4:02 TKO (Smūgiai)
3. Damian Milewski nugalėjo Arkadiusz Zaba, 1R 2:14 Pasidavimas (Rankos laužimas)
4. Piotr ‘Pletwal’ Hallmann nugalėjo Juha-Pekka Vainikainen, 3R 5:00 Teisėjų sprendimas (Vienbalsis)
5. Marcin ‘BJ’ Lasota nugalėjo Tymoteusz ‘Omen’ Swiatek, 3R 2:50 Techninis pasidavimas (Smaugimas iš už nugros)
6. Oskar ‘Imadlo’ Piechota nugalėjo Livio Victoriano, 2R 1:50 KO (Smūgis)
7. Karol Celinski vs Michal ‘Sztanga’ Fijalka, 3R 5:00 Lygiosios
8. Krzysztof Jotko nugalėjo Bojan ‘Veli’ Velickovic, 3R 5:00 Teisėjų sprendimas (Daugumos teisėjų)
9. Tomasz ‘Gorilla’ Drwal nugalėjo Wes ‘Nile’ Swofford, 1R 3:00 Pasidavimas (Rankos laužimas)
10. Damian ‘Polish Pitbull’ Grabowski nugalėjo Stav ‘Crazy Bear’ Economou, 3R 5:00 Teisėjų sprendimas (Nevienbalsis)
11. Robertas Burneika nugalėjo Dawid Ozdoba, 3R 2:39 Diskvalifikacija (Kovos vengimas)

Dalinkis:
Share 'Robertas Burneika laimėjo antrą kovą' on Facebook Share 'Robertas Burneika laimėjo antrą kovą' on Twitter Share 'Robertas Burneika laimėjo antrą kovą' on vk.com Share 'Robertas Burneika laimėjo antrą kovą' on Print Friendly

Facebook komentarai

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930