MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Lenkijos “Pitbull” pranoko “Lietuvos Lokį”

gegužės 25, 2013
Views: 1 293

Geriausias Lenkijos sunkiasvoris įrodė, kad jis yra geresnis nei geriausias Lietuvos karališkosios svorio kategorijos atstovas. Tadas „Lokys“ Rimkevičius ketvirtadienį dalyvavo M-1 Challenge 39 turnyre, kuris vyko Rusijos sostinėje Maskvoje. Šiame turnyre jis susikovė su Lenkijos kovotoju, Bellator MMA veteranu Damianu Grabowskiu. Tadas puikiai save užsirekomendavo pirmajame raunde. Ramiai ir šaltakraujiškai jis vedė kovą stovėsenoje, neutralizuodamas bet kokis Grabowskio bandymus pervesti ją į parterį. Antrajame raunde Tadui pritrūko ištvermės ir jis nesugebėjo apsiginti nuo vienos iš daugelių Grabowskio atakų. Dvikovai perėjus į parterį, Grabowskiui pavyko užimti padėtį iš viršaus. Po kelių smūgių iš viršaus Tadui atsinaujino sena nosies traumą. Viename iš poturnyrinio interviu jis prisipažino, kad kraujas užliejo nosies ir gerklės ertmes. Negalėdamas net normaliai kvėpuoti, Lietuvos kovotojas buvo priverstas pasiduoti.
Šis M-1 turnyras net didžiausius kritikus nustebino savo kokybe. Iš 10 vakaro kovų tik 2 kovos pasibaigė teisėjų sprendimu. Ypatingai karštos kovos buvo taip vadinamame main card, kurias tiesiogiai transliavo keli Rusijos TV ir internetiniai kanalai.
Pagrindiniu kovų sąrašą atidarė baltarusis Alexey Kudin bei Austrijoje gyvenantis albanas Dritan Barjamaj. Vienas pagrindiniu M-1 sunkiasvorių GP dalyvių, Kudin sensacingai pralaimėjo jau pirmą kovą prancūzui Chabanui Ka. Ilgai nelaukdamas, jis nusprendė įrodyti, kad yra puikus kovotojas ir sutiko susikauti su minėtu Austrijos atstovu. Kova trūko kiek mažiau nei pusantros minutės ir baigėsi triuškinančia Kudino pergale. Pavojingas austras buvo nokautuotas smūgiu ranka į galvą.
Su didžiuliu susidomėjimu buvo laukiama vieno talentingiausių Europos MMA kovotojų, ruso Vyacheslavo Vasilevskio dvikovos. Rusijos kovotojas susikovė su pajėgiu bet labai nepastoviu Charlesu Andrade. Dvikova vyko visus jau skirtus tris raundus. Joje kiek stipresniu buvo Vasilevskiy, už ką reiktu labiau dėkoti jau minėtą Andrade nepastovumą.
Nekartą esame rašę apie Vyacheslavo Vasilevskio skandalingas skyrybas su M-1. Atsisakęs čempiono titulo jis nutraukė kontraktą su M-1 dėl tikslo kovoti Bellator MMA. To pasiekoje buvo ilgas teismų maratonas, kurios laimėdavo seniausia Rusijos MMA organizacija. Debiutavus Bellator MMA, Vasilevskiy sugebėjo laimėti ir pralaimėti po vieną kovą. Prasidėjus naujam Bellator MMA sezonui, jam vietos naujajame GP turnyre nebeliko. Po kurio laiko pasklido gandai, kad Vasilevskiy prašosi atgal į M-1 glėbį. Gandai buvo patvirtinti prieš pusantro mėnesio, kai M-1 atstovai patvirtino, jog skandalingas kovotojas sugrįžo bei žada debiutuoti artimiausiame turnyre. Prieš pat M-1 Challenge 39 turnyras visose interviu Vasilevskiy negailėjo pagyrų M-1, vadino šią organizaciją geriausią pasaulyje ir daug pasakoja kaip jis yra laimingas sugrįžęs į Rusiją ir kaip neįdomiai buvo gyventi bei treniruotis JAV.
Skandalingai pasibaigė pagrindinė vakaro dvikova. Joje susikovė Estijos sunkiasvoris Denis Smoldarev ir Rusijos kovotojas Ibragim Ibragimov. Puse pirmojo raundo pirmuoju numeriu bandė dirbti Rusijos kovotojas, pervesdamas kovą į parterį bei smūgiuodamas jame. Raundo viduryje Smoldarev pats atliko puikų metimą. Parteryje jis užblokavo Ibragimovo rankas ir sudavė virš 10 smūgių į ruso galvą be jokio atsako. Kovos teisėjas Marco Broersen, pamatęs Ibragimovo bejėgiškumą, nutraukė šią dvikovą ir kovos nugalėtojų paskelbė Estijos kovotoją. Ibragimov nesutiko su teisėjo sprendimu ir vos atsistojęs nuėjo „aiškintis santykius“ su Smoldarevu. Estijos kovotojas nepriėmė „pasiūlymo tęsti kovą“. Tuomet Ibragimov smogė jam galva, norėdamas išprovokuoti jį muštynėms. Smoldarev pademonstravo šaltakraujiškumą ir nepasidavė provokacijai. Reikia atiduoti pagarbą Ibragimovo komandai, kurie neprieštaravo kovos nutraukimui ir po smūgio galva visą komanda puolė raminti savo kovotoją, kuris jau nepirmą kartą demonstruoja nepagarbų elgesį ringe.
Denis Smoldarev tapo trečiuoju M-1 sunkiasvorių GP pusfinalininku. Pirmajame pusfinalyje jis susikaus su mūsų kaimynų, Latvijos kovotoju Konstantinu Gluhovu. Šios kovos nugalėtojas, apart to, kad pateks į sunkiasvorių GP finalą, nors neoficialiai, bet galės vadintis geriausių Pabaltijo sunkiasvoriu.

M-1 Challenge 39 turnyro kovų rezultatai:
1. Ilya Doderkin nugalėjo Islam Gugov, 2R 4:22 Pasidavimas (Smaugimas iš už nugaros)
2. Aliyar Sarkerov nugalėjo Maxim Makarov, 3R 5:00 Teisėjų sprendimas (Nevienbalsis)
3. Nikolai Kaushansky nugalėjo Terence Girard, 1R 1:23 Pasidavimas (Rankos laužimas)
4. Zulfikar Usmanov nugalėjo Ruslan Fomin, 3R 2:05 Pasidavimas (Smaugimas iš už nugaros)
5. Bekbulat Magomedov nugalėjo Vugar Bakhshiev, 1R 3:58 Pasidavimas (Smaugimas iš už nugaros)
6. Anatoly Tokov nugalėjo Magomed Ismailov, 1R 2:48 Pasidavimas (Kimura)
7. Alexei Kudin nugalėjo Dritan ‘The Furious’ Barjamaj, 1R 1:17 KO (Smūgis)
8. Damian ‘Polish Pitbull’ Grabowski nugalėjo Tadas ‘LiIetuvos Lokysr’ Rimkevičius, 2R 3:28 TKO (Smūgiai)
9. Vyacheslav ‘Slava’ Vasilevsky nugalėjo Charles ‘Gracie’ Andrade, 3R 5:00 Teisėjų sprendimas (Vienbalsis)
10. Denis Smoldarev nugalėjo Ibragim Ibragimov, 1R 3:13 TKO (Smūgiai)

*Vaizdo įrašas yra trečiosios šalies resurse. Puslapio redakcija nėra atsakinga už įrašą, jo kokybę, turinį ir negarantuoja jo prieinamumo bei žiūrėjimo galimybės

Dalinkis:
Share 'Lenkijos “Pitbull” pranoko “Lietuvos Lokį”' on Facebook Share 'Lenkijos “Pitbull” pranoko “Lietuvos Lokį”' on Twitter Share 'Lenkijos “Pitbull” pranoko “Lietuvos Lokį”' on vk.com Share 'Lenkijos “Pitbull” pranoko “Lietuvos Lokį”' on Print Friendly

Facebook komentarai

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930