MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Mindaugas Veržbickas pralaimėjo Rusijoje

gegužės 25, 2013
Views: 1 557

Legend.PosterRusijos sostinėje Maskvoje ką tik pasibaigė pirmasis naujos kovų organizacijos Legenda turnyras – Legenda. MMA ir K-1 žvaigždžių pilname turnyre dalyvavo ir Lietuvos MMA kovotojas Mindaugas Veržbickas iš Ukmergės.
Mindaugas Veržbickas priešininku buvo Rusijos kovotojas Alexey Nazarov. Fiziškai gerokai stipresnis, Rusijos kovotojas beveik visus tris raundus pervesdavo dvikovą į parterį kur visiškai dominuodamas sulaukė trečiojo raundo pabaigos. Mindaugas Veržbickas sugebėjo laimėti tik kelias kovos atkarpas stovėsenoje bei nustebino savo fantastiška ištverme, kurios neprarado net po 15 dvikovos minučių.
Sensaciją pateikė Lietuvoje kovojęs Zabit Samedov. Jis trečią kartą kovoje pagal K-1 taisykles susitiko su savo „mirtinu“ priešu – Badru Hari iš Olandijos. Ši kartą sėkme buvo jo pusėje. Drąsiai atakuodamas, jis jau pirmajame raunde pasiuntė grėsmingą marokietį į nokdauną. Antrajame raunde Samedov išvystė savo pasiekimą, šį kartą nokautuodamas matomai sportinės formos dar neatgavusį Harį.
Dramatiškai susiklostė K-1 mini-GP turnyras. Pirmojoje kovoje pergalę sunkiai, po papildomo raundo iškovojo Arthur Kyshenko iš Ukrainos. Jo priešininku buvo pajėgus baltarusis Yuri Besmertny. Pergalė šioje kovoje Kyshenko kainavo pergalės visame GP turnyre. Jis gavo traumą ir jį finale pakeitė ukrainietis Alim Nabiev.
Antrąją pusfinalinę kovą laimėjo rusas Dzhabar Askerov. Jis brutaliai nokautavo Ukrainos atstovą Enrico Gogokhiyą.
Finale Dzhabar Askerov antrajame raunde TKO nugalėjo aukščiau minėtą Alimą Nabievą.
Pagrindinėje turnyro kovoje kone „sensaciją“ pateikė amerikietis Bob Sapp. Jis kovoje su Alexanderiu Emelianeko atsilaikė net dvi minutes, bet pralaimėjo tradiciškai, po smūgių parteryje.

Dalinkis:
Share 'Mindaugas Veržbickas pralaimėjo Rusijoje' on Facebook Share 'Mindaugas Veržbickas pralaimėjo Rusijoje' on Twitter Share 'Mindaugas Veržbickas pralaimėjo Rusijoje' on vk.com Share 'Mindaugas Veržbickas pralaimėjo Rusijoje' on Print Friendly

Facebook komentarai

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930