MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Naujienos trumpai

birželio 1, 2013
Views: 1 283

Kate Zingano gavo kelio traumą ir iškrenta iš kovos su Ronda Rosey. Jos vietą užims jau kartą su Rosey kovojusi Miesha Tate.

Ricco Rodriguez pratęsė pergalių seriją iki dviejų penktadienį, gegužės 24 dieną laimėjus kovą Kroatijoje prieš Tomazą Simonicą.

UFC pradėjo plataus masto kampaniją už MMA kovų oktagone legalizavimą Australijos Viktorijos ir Vakarų Australijos valstijose. Šiose valstijose MMA kovos leidžiamos tik ringe. Į kampaniją jau yra įtraukti Mark Hunt ir James Te Huna.

Josh Thompson, pirmasis nokautavęs Nate Diazą, jau morališkai ruošiasi titulinei kovai su Bensonu Hendersonu.

Josh Barnett pasirašė sutartį su UFC. Jį po 11 metų pertraukos oktagone pasitiks Frank Mir.

Luke Rockhold, pralaimėjęs debiutą UFC Vitorui Belfortui, tapo dar vienu UFC kovotojų, metusiu iššūkį Michaelui Bispingui. Pats anglas atsakyme buvo lakoniškas, pasiūlęs Rockholdui pradžiai laimėti UFC bent vieną kovą.

Brazilas Tales Leites po 4 metų grįžta į UFC. Per šiuos metus jis spėjo sukovoti 7 kartus bei laimėti 6 kovas. Taip pat jis tapo Europos Superior Challenge MMA organizacijos čempionu.

Švedijos MMA kovotojas Reza Madadi, pernai pagarsėjęs žmogaus išgelbėjimu (Madadi profesija yra gaisrininkas-gelbėtojas), yra kaltinamas vienos Stokholmo ekskliuzivinių parduotuvių apiplėšimu.

Alexander Emelianenko grįš jau liepos 4 dieną, MMA turnyre Pro FC 49: Resurrection. Kova vyks netoli Maskvos esančiame Khimki mieste. Emelianenko priešininkas nėra žinomas. Rusijos MMA gerbėjai vieningai tikisi, kad tai bus įdomesnis kovotojas, nei „pavojingas, ambicingas ir kovai nusiteikęs Bob Sapp“.

Iš pensijos sugrižęs Mike Kyle vos per 21 sekunde nokautavo JAV MMA veteraną Travisą Wiuffą.

Vienas pajėgiausių Lenkijos sunkiasvorių, Michal Kita, pastaruoju metų radęs naujuosius namus – Fighters Arena organizaciją, netikėtai patyrę skaudų pralaimėjimą. Titulinėje kovoje, vykusioje gegužės 24 dieną, jis TKO pralaimėjo amerikiečiui DJ Lindermanui.

UFC pasirašė kontraktu iškarto su dvejais MMA kovotojais iš Rytų Europos – lenku Danieliumi Omelianczuku bei ukrainiečiu Nikita Krylovu. Pirmojo debiuto data bei pirmasis oponentas nėra žinomi. Antrojo rugpjūčio 31 dieną lauks australas Soa „Hulk“ Palelei, kartą jau kovojęs UFC turnyre.

Sparčiai sveikstantis Aleksander Gustafsson susitiko viename ringe su Jonu Jonsu. Tai įvyko Maskvoje, legenda turnyro metų, vykstant Aleksanderio Emelianeko bei Bobo Sappo apdovanojimui.

Dalinkis:
Share 'Naujienos trumpai' on Facebook Share 'Naujienos trumpai' on Twitter Share 'Naujienos trumpai' on vk.com Share 'Naujienos trumpai' on Print Friendly

Facebook komentarai

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930