MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Viktoro Tomaševičiaus sugrįžimas buvo nesėkmingas

birželio 4, 2013
Views: 1 228

„Plungės Riterio“ komandos kovotojas, po metų sugrįžęs Viktor Tomaševič pralaimėjo sugrįžimo dvikovą. Sekmadienį, birželio 2 dieną jis kovojo Rusijos Krasnodaro mieste, GFC 2 turnyre. Jo priešininku buvo Rusijos kovotojas Aram Khamayan.
Rusijos kovotojas buvo tobulai pasiruošęs šiai kovai. Jis nenustebino veiksmų įvairove. Bokso techniką jis suderino su keliais laisvųjų imtynių elementais, kaip kad ėjimai į kojas bei kovos pervedimas į parterį. Parteryje jis visiškai dominuodavo, nebijodamas grėsmingo lietuvio parterio įgūdžių. Viktoro graplingo sugebėjimai bei smūgiai kojomis buvo visiškai neutralizuoti. Kas tapo tokio Vilniaus „Smauglys“ klubo kovotojo gana blankaus pasirodymo priežastimi, tikėkimės Viktor išsiaiškins greitu metų. Artimiausių metų jo laukia dar vieną kova, apie kuria pranešime artimiausių metų. Šiai kovai jis turės pasiruošti geriau, nei kovai su Khamayanu.
Pagrindinėje vakaro kovoje eilinę pergalę Rusijoje užsidirbo Peter Graham. Australijos kovų veteranas antrajame kovos raunde nugalėjo Rusijos sunkiasvorį Salimgireyų Rasulovą. Pirmajame raunde australas totaliai dominavo, privertęs Rasulovą tiesiog begti nuo jo po visą ringą. Antrajame raunde Rasulov bandė atsikasti, bet smūgio metų sulaužė ranką bei buvo išgabentas į ligoninę.

Dalinkis:
Share 'Viktoro Tomaševičiaus sugrįžimas buvo nesėkmingas' on Facebook Share 'Viktoro Tomaševičiaus sugrįžimas buvo nesėkmingas' on Twitter Share 'Viktoro Tomaševičiaus sugrįžimas buvo nesėkmingas' on vk.com Share 'Viktoro Tomaševičiaus sugrįžimas buvo nesėkmingas' on Print Friendly

Facebook komentarai

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Translate:
English
Calendar
2018 m. gruodžio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31