MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Quinton Jackson – Bellator MMA kovotojas

birželio 7, 2013
Views: 817

Bjorn-Rebney-Quinton-Rampage-Jackson-300x199Vieną ryškiausių pastarojo dešimtmečio MMA žvaigždžių – buvęs PRIDE bei UFC veteranas, pastarosios organizacijos pusiau sunkios svorio kategorijos čempionas, Quinton „Rampage“ Jackson rado naują darbą. Nuo šiol jis – Bellator MMA kovotojas.
Jackson naujojoje organizacijoje debiutuos rudenį, greičiausiai rugsėjį. Naujojoje organizacijoje Jackson kovos pusiau sunkioj svorio kategorijoje, nors jis pats planuoja pereiti į sunkųjį svorį. Jackson įsilies į kone įdomiausią Bellator MMA svorio kategoriją. Priminsime, kad joje čempionu yra slovakas Attila Vegh, pretendentu – kanadietis Emmanuel newton. Po dviejų savaičių prasideda vasaros sesijos mini-GP turnyras, kuriame dalyvaus Renato “Babalu” Sobral ir Muhammed “King Mo” Lawal. Atsargoje dar yra tokie kovotojai, kaip prancūzas Christian M’Pumbu ir rusas Mikhail Zayats.
„Rampage“, kaip ir jo amato draugas Muhammed „King Mo“ Lawal, pagal sutartį derins kovas Bellator MMA bei pasirodymus TNA pro-wrestlingo organizacijoje. Pastarojoje jie jau planuoja susikauti kartu, vienoje poroje. Tuo tarpu kova tarp jų dviejų jau keli metai yra viena laukiamiausių. Tikėtina, kad Jackson apšilimui gaus kelias kovas ir galiausiai bus suvestas su Lawaliu, su kuriuo jie jau nekartą yra apsižodžiavę.
Šešis pastaruosius metus Quinton Jackson buvo UFC kovotojas. Jis paliko šią organizaciją dėl nepasitenkinimo finansinėmis sąlygomis bei nuolatinių konfliktų su organizacijos vadovybe.

Dalinkis:
Share 'Quinton Jackson – Bellator MMA kovotojas' on Facebook Share 'Quinton Jackson – Bellator MMA kovotojas' on Twitter Share 'Quinton Jackson – Bellator MMA kovotojas' on vk.com Share 'Quinton Jackson – Bellator MMA kovotojas' on Print Friendly

Facebook komentarai

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Translate:
English
Calendar
2017 m. gruodžio mėn.
PATKPŠS
« Lap  
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031