MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

M-1 Challenge 40 – turnyras buvo nesėkmingas užsieniečiams

birželio 11, 2013
Views: 1 164

M-1.Challenge.40.PosterPraėjęs šeštadienis buvo labai turtingas Europos MMA rinkoje. Dvi lyderiaujančios Europos MMA organizacijos – Rusijos M-1 Global bei Lenkijos KSW tą pačią dieną suorganizavo savo turnyrus.
Rusijos Ingušijos regione vyko M-1 Challenge 40: Battle in the Mountains turnyras. Kaip esame rašę, turnyro vinimi tapo paskutinė M-1 Challnge sunkiasvorių GP ketvirtfinalio kova. Joje susikovė Dagestano pasididžiavimas Magomed Malikov ir visų pasaulio MMA organizacijų veteranas Jeff Monson. Šią kovą visų nuostabai antrajame raunde TKO laimėjo Malikov. Monon visaip bandė pervesti dvikovą į parterį bei atlikti savo firminiu tapusį veiksmą šiaurė-pietus. Bet jam sunkiai sekėsi įgyvendinti šį sumanymą. Malikov sumaniai gynėsi kaip stovėsenoje, taip ir parteryje, smūgiuojant savo galingomis rankomis. Jau pirmajame raunde Monsono veidą puošė kraujosruvos. Kova buvo pristabdyta gydytojų apžiūrai, nes Monson turėjo kelis prakirtimus. Antrajame raunde Malikov jau neleido pervesti kovos į parterį. Tuo tarpu Monsono kraujas pamažu užliedavo visą ringą. Kova antrą kartą buvo pristabdyta ir šį kartą gydytojas galutinai nutraukė kovą. Po kovos Monson labai išraiškingai reiškė savo nepasitenkinimą, įrodinėjo, jog traumos nebuvo rimtos ir jis galėjo tęsti dvikovą. Įtūžęs, jis nustumė Malikovo pasisveikinimui po kovos ištęstą ranką.
Nesisekė tądien ir kitiems garsiems ir nelabai užsieniečiams. Žiauriai savo kovą pralaimėjo Lietuvoje kartą kovojęs Mariusz Radziszewski. Antrajame raunde jis praleido savo priešininko Ganali Gasanalievo smūgį tiesiai į žandą bei krentant smarkiai atsitrenkė į ringo pagrindą. Finaliniu tašku buvo dar vienas Gasanalievo smūgis jau be sąmonės gulinčiam varžovui. Radziszewski be sąmonės buvo išgabentas iš ligoninės ir tik šiandien buvo iš jos išrašytas. Jo sveikatos bukle asmeniškai rūpinosi Ingušijos prezidentas Yunus-Bek Evkurov.
Kiek kurjoziškai, bet labai skausmingai pralaimėjo patyręs suomis Niko Puhakka. Jis susikovė su dabar Austrijoje gyvenančiu čečėnu Mairbeku Taisumovu. Greitas it žaibas Austrijos čėčėnas staigiai judėjo aplink visada racionaliai ir taktiškai kovojantį suomį, nuolat atakuodamas smūgiais kaip rankomis, taip ir kojomis. Puhakka pabandė kelis kartus pervesti kovą į parterį, bet bevaisiai. Po vieno iš bandymų Puhakka atsidūrė ant ringo pagrindo. Taisumov nieko nelaukdamas pradėjo smūgiuoti į jo kojas. Po keliolikos smūgių Puhakka staiga pasidavė, rodant esąs traumuotas. Kokio pobūdžio traumą jis yra gavęs nežinia, bet jam yra įtariamas kojos lūžis.
Pralaimėjo šeštadienį labai patyręs ispanas Juan Manuel Suarez. Jį nevienbalsiu teisėjų sprendimu nugalėjo vietinis kovotojas Ramazan Esenbaev.
Vieninteliu užsieniečiu birželio 8 dieną laimėjusiu Ingušijoje buvo bulgaras Georgy Stoyanov. Jis netikėtai laimėjo prieš Rusijos kovotoją Alį Bagovą. Pastarasis laimėjo pirmąjį raundą bet iki dėl šiol nežinomų priežasčių atsisakė išeiti į antrąjį raundą.

Dalinkis:
Share 'M-1 Challenge 40 – turnyras buvo nesėkmingas užsieniečiams' on Facebook Share 'M-1 Challenge 40 – turnyras buvo nesėkmingas užsieniečiams' on Twitter Share 'M-1 Challenge 40 – turnyras buvo nesėkmingas užsieniečiams' on vk.com Share 'M-1 Challenge 40 – turnyras buvo nesėkmingas užsieniečiams' on Print Friendly

Facebook komentarai

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930