MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Viktor Tomaševič patyrė trečiąjį pralaimėjimą iš eilės

birželio 19, 2013
Views: 1 199

sU5HWhm9L-MGeriausiam Lietuvos lengvasvoriui, „Plungės Riterio“ komandos nariui Viktorui Tomaševičiui vis nepavyksta sugrįžti pergales kelią. Savaitgalį jis patyrė jau trečiąjį pralaimėjimą iš eilės.
Praeitą sekmadienį, birželio 16 dieną, Rusijos Machačkalos mieste vyko Global Fight Club organizacijos turnyras Tech-KREPP FC: Battle of the Stars 2. Šio turnyro metų vyko Viktoro kova. Joje jis susikovė su Rusijos kovotoju Jamalu Magomedovu. Likus dienai iki turnyro Tomaševičių pakirto pavojingas virusas. Temperatūrai pakilus iki 38 laipsnių Celsijaus, vienu metų buvo sprendžiamas klausymas dėl jo vykimo į Rusiją. Padėtį pavykus stabilizuotis, „Plungės Riterio“ komanda išvyko į Dagestano sostinę. Deja kovos diena temperatūra vėl pakilo. Bet nenorėdamas nieko pavesti, Viktor priėmė sprendimą išeiti į ringą. Vilniaus „Smauglys“ klubo atstovui pavyko kovos pradžioje pervesti savo oponentą į parterį. Pasitaikius tokiam šansui, Viktor pradėjo ruošti pasidavimo veiksmą, bet kova buvo nutraukta ir kovotojai turėjo tęsti ją Viktorui nepalankioje stovėsenoje. Šis teisėjo akibrokštas stebina tuo, kad pats teisėjas, ukrainietis Vladimir Shemarov, pats aukšto lygio kovotojas bei parterio meistras. Jamal Magomedov antrojo šanso Tomaševičiui jau nedavė. Jis apipylė iš nuovargio dėl ligos ant kojų vos pastovintį Lietuvos kovotoją smūgiais ir tęsė tai kovai perėjus į parterį. Kadangi Lietuvos kovotojas buvo pajėgus tik aklinai gintis, po keliolikos smūgių teisėjas nutraukė kovą.
Dar prasčiau, sąlyginai, pasirodė mūsų komandos legionierius Bruno Marques. Būdamas sveikas bei pasiruošęs kovai, jis tris raundus dirbo antruoju numeriu, lyg demonstruodamas, kad ruošiasi kažkokiam veiksmui. Bet per 15 kovos minučių jis, būdamas Brazilijos muaythai čempionu, nepademonstravo jokios aiškios smūgiavimo technikos. Parteryje taip pat pajėgesniu buvo Rusijos kovotojas Timr Valiev, nors Marques yra įvardijamas kaip BJJ juodojo diržo savininkas. Po trijų raundų dvikovą pelnytai laimėjo Valiev.

Dalinkis:
Share 'Viktor Tomaševič patyrė trečiąjį pralaimėjimą iš eilės' on Facebook Share 'Viktor Tomaševič patyrė trečiąjį pralaimėjimą iš eilės' on Twitter Share 'Viktor Tomaševič patyrė trečiąjį pralaimėjimą iš eilės' on vk.com Share 'Viktor Tomaševič patyrė trečiąjį pralaimėjimą iš eilės' on Print Friendly

Facebook komentarai

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930