MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Nokautu lietumi prasidėjo Bellator MMA vasaros serija

birželio 20, 2013
Views: 1 219

Bellator-96-Poster1-810x375Šiąnakt JAV, Oklahomos valstijoje įvyko pirmasis 2013 metų vasaros sezono Bellator MMA turnyras – Bellator MMA 96. Visos vasaros serijos vinimis buvo parinkti du mini-GP turnyrai pusiau- ir sunkiojoje svorio kategorijose. Esame minėję, kad vasaros sezonui organizatoriai parinko kiek supaprastinta GP formulę, kad abu turnyrai įvyktu greičiau, kovotojai per trumpą laiką turėtų mažiau kovų bei, atitinkamai, mažesnę traumų riziką. Tuo pačiu Bellator MMA abejų svorio kategorijų čempionai – slovakas Attila Vegh ir rusas Alexander Volkov – neturėtų ilgesnių prastovų, kas yra Bellator MMA milžinišką problema. Pasiteisinus mini-GP sistemai, Bellator MMA vadovas Bjorn Rebney neatmeta tikimybės, kad jį bus taikoma nuolatos.
Turnyro rezultatai pradžiuginti turėjo ne tik turnyro žiūrovus bet ir organizatorius. Visos pagrindinės sudėties kovos pasibaigė anksčiau laiko, visos pasibaigė T(KO) ir tik viena užtrūko iki trečiojo raundo, kai kitos pasibaigė jau pirmajame.
Pagrindinės sudėties kovas atidarė skandalingas War Machine. Besibaigiant pirmajam raundui jis TKO, po smūgių parteryje, nugalėjo savo priešininką Blasą Aveną.
Pirmojoje sunkios svorio kategorijos mini-GP turnyro kovoje žiūrovai išvido itin perspektyvų rusą Vitaliyų Minakovą ir visada be jokių kompromisų kovojantį amerikietį Roną Sparksą. Kovą po kiek daugiau nei pusės minutės TKO po kelių galingų smūgių parteryje laimėjo daugkartinis pasaulio sambo čempionas iš Rusijos.
Antrojoje sunkiasvorių dvikovoje vos prieš dvi dienas į turnyrą patekęs Ryan Martinez nokautavo savo priešininką Richą Hale.
Pusiau sunkios svorio kategorijos mini-GP atidarė MMA veterano Renato „Babalu“ Sobralo dvikova su amerikiečiu Jacobu Noe. Brazilijos kovotojas nors ir sunkiai, bet atsilaikė du raundus. Jis beviltiškai bandė pervesti kovą į parterį, kai tuo tarpu Noe puikia nuo to ginėsi bei pataikė kelis sunkius smūgius. Trečiajame raunde “Babalu“ nusprendė paaštrinti situaciją ir bet kokia kaina pervesti dvikovą į parterį. Noe buvo tam pasiruošęs. Jis vėl nesunkiai apsiginė, bei pataikė itin stiprų smūgį, po kurio Sobral atsidūrė nokdaune, nors ir liko stovėti ant kojų. Noe neskubėdamas spaudė brazilą po visą narvą bei bombardavo smūgiai rankomis, kam Sobral jau nieko negalėjo priešpastatyti. Kovos teisėjas Kery Hatley davė šansą Brazilijos kovotojui gintis ir tęsti kovą, bet galiausiai nutraukė kovą. Sobral bandė nuginčioti šį sprendimą, demonstravo, kad gali kovoti, nors visgi sutiko su pralaimėjimu. Turnyrui pasibaigus jis oficialiai pasklebė, kad po šios kovos baigia aktyvą sportininko karjerą.
Pagrindinėje vakaro kovoje į Bellator MMA narvą sugrįžo didžiausią šios organizacijos žvaigždė – Muhammed „King Mo“ Lawal. Jo priešininku buvo jo tautietis, labai spalvinga MMA pasaulyje asmenybe – Seth Petruzelli. Kova prasidėjo nuo atsitiktinio galvų susidūrimo. „Big“ John McCarthy sustabdė kovą. Po trumpos apžiūros kovotojai vėl tęsė kova, kurią Lawal pervedė į parterį. Pradėjęs ieškoti geresnės pozicijos jis nuteikė visus ilgai poziciniai kovai ir akimirksniu užbaigė susitikimą galingų smūgių, pasiuntęs Petruzellį į gilų nokautą.

Bellator MMA 96 turnyro kovų rezultatai:
1. Justin ‘The Kid’ McNally nugalėjo Steven Artoff, 1R 2:44 Pasidavimas (Atvirkštinis rankų trikampis smaugimas)
2. Derek ‘The Stallion’ Campos nugalėjo Brandon Girtz, 3R 5:00 Teisėjų sprendimas (Vienbalsis)
3. Brandon ‘Bull’ Halsey nugalėjo Joe ‘Yagerbombz’ Yager, 3R 5:00 Teisėjų sprendimas (Nevienbalsis)
4. Ryan Martinez nugalėjo Rich ‘Rare Breed’ Hale, 1R 2:19 KO (Smūgiai)
5. Raphael ‘The Silencer’ Butler nugalėjo Jeremiah O’Neal, 1R 2:19 KO (Smūgiai)
6. Damon ‘Leech’ Jackson nugalėjo Keith Miner, 1R 2:00 TKO (Smūgiai)
7. War Machine nugalėjo Blas Avena, 1R 3:55 TKO (Smūgiai)
8. Vitaly Minakov nugalėjo Ron ‘The Monster’ Sparks, 1R 0:32 KO (Smūgiai)
9. Jacob ‘The Psycho’ Noe nugalėjo Renato ‘Babalu’ Sobral, 3R 3:32 TKO (Smūgiai)
10. Muhammed ‘King Mo’ Lawal nugalėjo Seth ‘The Silverback’ Petruzelli, 1R 1:35 KO (Smūgis)
11. Mike ‘Mighty Mouse’ Maldonado nugalėjo Chavous Smith, 1R 2:27 Pasidavimas (Smaugimas iš už nugaros)
12. Keith ‘KO Kid’ Berry nugalėjo Cortez ‘Crazy Cowboy’ Coleman, 3R 5:00 Teisėjų sprendimas (Nevienbalsis)
13. Chas Skelly nugalėjo Jarrod ‘The Wild Card’ Card, 3R 5:00 Teisėjų sprendimas (Vienbalsis)

Dalinkis:
Share 'Nokautu lietumi prasidėjo Bellator MMA vasaros serija' on Facebook Share 'Nokautu lietumi prasidėjo Bellator MMA vasaros serija' on Twitter Share 'Nokautu lietumi prasidėjo Bellator MMA vasaros serija' on vk.com Share 'Nokautu lietumi prasidėjo Bellator MMA vasaros serija' on Print Friendly

Facebook komentarai

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930