MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Naujienos trumpai

birželio 26, 2013
Views: 1 126

Ilgalaikis moterų MMA veidas, japonė Megumi Fujii pareiškė, kad šiais metais ji baigia savo 9 metus truksinčią karjerą. Paskutinė Fujii kova vyks spalio 23 dieną reanimuotos SHOOTO dukterinės organizacijos Vale Tudo Japan trečiajame turnyre.

Pompastiškumu išgarsėjusi Rusijos MMA ir K-1 organizacija Legend sugrįžta rudenį, lapkričio mėnesį. Pagrindinėje, revanšinėje, turnyro kovoje susikaus Alexander Emelianenko ir Mirko „Cro Cop“ Filipovic.

Nick Diaz tik sustiprino savo, kaip labai nepastovios asmenybės, reputaciją. Praeitą savaitę jo gimtajame Stoktono mieste buvo suorganizuotas pirmasis jo MMA turnyras War MMA. Praėjus vos kelioms dienoms jis pareiškė neketinantis daugiau imti organizacinių darbų ir jau kitą dieną paneigė savo žodžius, prasitaręs apie antrojo turnyro planavimą.

Vienas populiariausių bet Danos White itin nemėgiamas Roy „Big Country“ Nelson atmetė UFC pasiūlymą pratęsti kontraktą. Jis planuoja išsiderėti sau finansiškai gerokai palankesnę sutartį.

Cage Warriors FC planuoja dar vieną turnyrą Rytų Europoje. Po turnyro, pernai vykusio Ukrainoje, šiais metais Cage Warriors FC 58 vyks Rusijoje, Čečėnijoje. Turnyrą asmeniškai globos Čečėnijos prezidentas Ramzan Kadyrov.

Shinya Aoki pereina į pusiau lengvą svorio kategoriją. Jo planuose ne daug, ne mažai – iškovoti visų stipriausių MMA organizacijų čempionų titulus šioje svorio kategorijoje.

WSoF kurį laiką svarstė WSoF 3 turnyro metų suorganizuoti Andrei Arlovski vs. Sergey Kharitonov 2 dvikovą.

Gegard Mousasi sugrįžta į vidutinę svorio kategoriją.

Perspektyvus Danijos sunkiasvoris Christian Colombo pasiruošęs labai garsiai apie save pranešti visoje Europoje. Pernai gruodį jis nugalėjo pajėgų Bulgarijos sunkiasvorį Nedyalko Karadjovą, šių metų balandį – vieną geriausių Vokietijos sunkiasvorių – Bjorną Schmiedebergą. Rugsėjo 26 dieną Danijoje, European MMA jis susikaus su itin pajėgiu Vokietijos sunkiasvorių Andreasu Kraniotakesu. Vokietijos graikui tai bus ketvirtoji kova šiais metais.

Gilbert Yvel ir Jorge Santiago papildė WSoF kovotojų gretas. Jems kompaniją palaiko talentingi europiečiai – lenkas Jan Blachowicz ir olandas Hans Stringer.

Buvęs boksininkas Ricardo Mayorga ne itin sėkmingai debiutavo MMA. Už grubius taisyklių pažeidimus jo kova buvo pripažinta neįvykusia, o jis pats – diskvalifikuotas. Bet kovotojas iš Nikaragua neprarado noro kautis naujojoje disciplinoje. Anot gandų jis šiuo metų intensyviai ruošiasi antrajai MMA kovai.

Dalinkis:
Share 'Naujienos trumpai' on Facebook Share 'Naujienos trumpai' on Twitter Share 'Naujienos trumpai' on vk.com Share 'Naujienos trumpai' on Print Friendly

Facebook komentarai

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Translate:
English
Calendar
2018 m. gruodžio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31