MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Birželio pirmą dieną vyko Deivido Banaičio kova

birželio 28, 2013
Views: 1 276

normal_deividas-banaitis-002-mVienu iš Europos MMA centru tradiciškai yra Didžioji Britanija. Kiekvieną savaitė šioje šalyje vyksta bent keli skirtingos reikšmės MMA turnyrai su žinomais ar nelabai kovotojais, tarp kurių neretai būna mūsų tautiečiai. Bet net nežiūrint į turnyrų dažnumą bei sąlyginio šio sporto populiarumą Ūkanotajame Albione, kartais net stambių turnyrų rezultatai sužinomi tik praėjus kuriam laikui po turnyro pabaigos ir dažniausiai šios informacijos šaltiniu yra MMA kovotojų duomenų bazė sherdog.com. Todėl svarbių Lietuvai kovų rezultatai sužinomi bei pateikiami su nemenkais pavėlavimais.
Vienų tokių turnyrų tapo birželio 1 dieną vykęs Olympian MMA Championships organizacijos turnyras OMMAC 11: High Octane. Šios regioninės organizacijos turnyro rezultatai mums yra labai svarbūs, kadangi šiame turnyre kovojo vienas geriausių Lietuvos sunkiasvorių – šakietis Deividas Banaitis. Jau kelis metus Anglijoje gyvenantis bei kovojantis lietuvis šį kartą susitiko su anglu Adamu Parkesu. Kova trūko bemaž visą pirmąjį raundą. Nežinome dar šios kovos eigos, bet pirmojo raundo pabaigoje Banaičiu pavyko laimėti šią kovą savo mėgstamiausią technika – TKO po smūgių.
Belieka tikėtis, kad sekančios Deivido Banaičio kovos neteks laukti metus ar ilgiau. Žemiau pateikiame kelių lietuvio pergalingų kovų įrašus:

Deividas Banaitis vs. Cornel Corolan

Deividas Banaitis vs. Ben Smith

*Vaizdo įrašas yra trečiosios šalies resurse. Puslapio redakcija nėra atsakinga už įrašą, jo kokybę, turinį ir negarantuoja jo prieinamumo bei žiūrėjimo galimybės

Dalinkis:
Share 'Birželio pirmą dieną vyko Deivido Banaičio kova' on Facebook Share 'Birželio pirmą dieną vyko Deivido Banaičio kova' on Twitter Share 'Birželio pirmą dieną vyko Deivido Banaičio kova' on vk.com Share 'Birželio pirmą dieną vyko Deivido Banaičio kova' on Print Friendly

Facebook komentarai

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930