MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Lietuvos MMA ir Jiu-Jitsu komanda Balstogėje iškovojo antrąją vietą (+ video)

birželio 30, 2013
Views: 978

MMA_KLEOSINLietuvos MMA ir Jiu-Jitsu federacijos komanda 2013 06 15 d. dalyvavo I-ąjame Tarptautiniame Rytų MMA mėgėjų turnyre Lenkijoje, Kleosine (Balstogė). Susitiko 3 komandos iš Baltarusijos, Lietuvos ir Lenkijos.
Sportininkai kovėsi pagal MMA mėgėjų taisykles (pilnas kontaktas). Tokio tipo komandinis turnyras Lenkijoje įvyko pirmą kartą. Pagrindinis turnyro organizatorius buvo Bialystoko MMA federacijos vadovas Lechas Goršakas, o pagrindinis partneris – Lenkijos MMA mėgėjų lyga.
Turnyras, kuris vyko narve ant scenos po atviru dangumi, susilaukė didelio žiūrovų susidomėjimo. Kovos vyko septyniose svorio kategorijose: iki 62 kg, iki 67 kg, iki 73 kg, iki 80 kg, iki 87 kg, iki 96 kg ir +96 kg. Lietuvos komandą atstovavo: iki 62 kg – Mantas Šerpetauskis (Tauragė, s/k Taurris), iki 67 kg – Tomas Smirnovas (Kaunas), iki 73 kg – Karolis Mileris (Jurbarkas, s/k Pantera), iki 80 kg Marius Bagdonas (Šakiai, s/k Ošimas), iki 96 kg Augustinas Antanaitis (Šakiai, s/k Ošimas) ir +96 kg Tadas Miceika (Klaipėda, s/k Imperija), komandos vadovas – Mindaugas Smirnovas (Lietuvos MMA ir Jiu-Jitsu federacijos prezidentas).
Turnyro superkova paskelbta dvikova tarp merginų, lenkės Barbaros Nalepkos ir baltarusės Oksanos Stalborskos. Po dviejų raudų, per pratęsimą, dar nepasibaigus laikui TKO laimėjo baltarusė. Viena gražiausių vakaro kovų buvo pripažinta tarp Lietuvos komandos atstovo klaipėdiečio Tado Miceikos ir jo priešininko iš Lenkijos. Lietuvis jį įveikė per 10 sekundžių KO. Turnyrą laimėjo Lenkijos komanda surinkusi 16 taškų, antrąją vietą užėmė Lietuva – 14 taškų, trečioji atiteko Baltarusijai – 8 taškai.
Pasak Lietuvos komandos vadovo, galima pasidžiaugti tuo, kad Lietuvos komanda iškovojo antrąją vietą, nes Lenkijoje MMA sportas yra labai aukšto lygio, šalies reitinguose užima antrąją vietą po futbolo. Organizatoriai liko patenkinti tiek Lietuvos, tiek Baltarusijos komandomis. Tokius turnyrus lenkai organizuos ir ateityje.

Oskar Slepowroński vs.Augustinas Antanaitis

*Vaizdo įrašas yra trečiosios šalies resurse. Puslapio redakcija nėra atsakinga už įrašą, jo kokybę, turinį ir negarantuoja jo prieinamumo bei žiūrėjimo galimybės

Dalinkis:
Share 'Lietuvos MMA ir Jiu-Jitsu komanda Balstogėje iškovojo antrąją vietą (+ video)' on Facebook Share 'Lietuvos MMA ir Jiu-Jitsu komanda Balstogėje iškovojo antrąją vietą (+ video)' on Twitter Share 'Lietuvos MMA ir Jiu-Jitsu komanda Balstogėje iškovojo antrąją vietą (+ video)' on vk.com Share 'Lietuvos MMA ir Jiu-Jitsu komanda Balstogėje iškovojo antrąją vietą (+ video)' on Print Friendly