MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Naujienos trumpai

liepos 5, 2013
Views: 1 223

Tiliai ir nepastebimai vieną reikšmingiausių Europos MMA organizacijų tapusi Šveicarijos Strength and Honor rudenį organizuoja dar vieną, jau 8 turnyrą.

Alexander Emelianeko vėl stebina MMA gerbėjus kaip Rusijoje, taip ir pasaulyje. Nors jis teigia, jog buvimas vienuolyne jį pakeitė ir jis yra visai kitoks, jo bendravimo manieros nepasikeitė. Jis kaip ir anksčiau absoliučiai neatsakingai kalba bei nesusimasto apie žodžių pasekmes. Pastaruoju, garsiai nuskambėjusiu, jo perlu tapo išsireiškimas apie savo oponentą, su kuriuo jis susikovė Pro FC 49 turnyre, liepos 4 dieną, Jose Rodrigo Guelkė. Vos 93 kg sveriantis bei 4 kovas iš eilės pralaimėjęs brazilas buvo išdidžiai pavadintas „antruoju MMA kovotoju visoje Brazilijoje“.
Pati kova vyko labai nuspėjamai – Emelianeko nokautavo jo akivaizdžiai bijantį oponentą pirmojo raundo pabaigoje.

Junior Dos Santos, kadaise troškęs kovos su Alistairu Overeemu, radikaliai pakeitė nuomonę. Priežastimi tapo du nesėkmingi bandymai suorganizuoti jų dviejų dvikovą. Priminsime, kad abi kovos neįvyko dėl Olandijos kovotojo kaltės.

Pastaraisiais metais padidėjęs atsitiktinių dūrių pirštais į akys privertė UFC imtis naujojo dizaino saugių pirštinių kurimo.

MMA veteranas Bas Rutten, 2006 metais galutinai palikęs MMA, iki šiol kovojo su sportinės karjeros pasekmėmis – gausiomis traumomis, privertusiomis jį palikti sportą. Neseniai pasklido žinia, kad jis jau ilgą laiką ir ne visai sėkmingai bando išgydyti peties nervo uždegimą, dėl kurio sunkiai valdo vieną ranką.

Shane Carwin oficialiai paliko sportą bei tapo regioninės gimtosios Kolorado valstijos Prize FC MMA organizacijos vice-prezidentu.

Hector Lombard numetė svorį iki pusiau vidutinės svorio kategorijos ribos ir debiutuos naujojoje kategorijoje prieš vieną geriausių šios kategorijos kovotojų – Nate Maquardtą.

Pietų Korėjos MMA organizacijos ROAD FC prezidentas Yung Hun praneša, kad planuoja dar šiais metais organizuoti dvikovą tarp Melvino Manhoefo ir Mirko Filipoviciaus.

Po eilinės kritikos bangos dėl menkų UFC kovotojų honorarų, šios organizacijos vadovas Dana White pareikšė, kad algos gali padidėti. Bet bus panaikintos premijos už geriausias vakaro nokautą, pasidavimą bei kovą.

Iš Samoa kilęs Naujosios Zelandijos kovotojas Mark Hunt po kovos su Junioru Dos Santosu gavo traumą bei buvo priverstas atsigulti į ligoninę. Priežastimi tapo į žaizdą patekusį stafilokoko infekcija. Nepraėjus mėnesiui Hunt vėl atsidūrė ligoninėje dėl tos pačios traumos komplikacijų. Paskutiniomis žiniomis jo būklė gerėja.

MMA disciplina vis dar nelegalizuota Nju-Jorko valstijoje. UFC planai atšvesti 20-ies metų jubiliejų Madison Square Garden arenoje atidedami. Nju-Jorko valstija lieka vienintelė iki šiol nelegalizavusi MMA kovų.

Dalinkis:
Share 'Naujienos trumpai' on Facebook Share 'Naujienos trumpai' on Twitter Share 'Naujienos trumpai' on vk.com Share 'Naujienos trumpai' on Print Friendly

Facebook komentarai

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930