MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Naujienos trumpai

liepos 10, 2013
Views: 1 348

Nepraėjus ir savaitei po savo pirmojo per 6 pastaruosius metus pralaimėjimo, Anderson Silva persigalvojo ir jau nori revanšo prieš Chrisą Weidmaną. Bet ne anksčiau 2014 metų vasario.

Bellator MMA kovotojas, nekartą su teisėsauga bėdų turėjęs, Maiquel Falcao ir jo komandos draugas Kaue Mena įsivėlė į muštynes savo gimtojoje Brazilijoje. Falcao gavo kelias nežymias traumas. Mena iki šiol yra ligoninėje, kritinės būklės.
Falcao jau turėjo bėdų su teisėsaugą, dėl ko buvo atleistas iš UFC. Brazilijos teismai jau du kartus nagrinėjo Falcao bylas dėl smurto prieš moterys.

Holy Holm, trijų profesionalaus bokso organizacijų pasaulio čempionė, galutinai palieka boksą bei pereina į MMA.

Andersono Silvos pralaimėjimas sumaišė visus Danos White planus organizuoti seriją super kovų, kur jungiamąją grandimi būtų Anderson Silva. Dabar kovos Anderson Silva vs. Georges St. Pierre ir Anderson Silva vs. Jon Jones nebetenka prasmės.

Pasklydo gandai, kad Tito Ortiz svarsto sugrįžimą į MMA. Priežastimi tapo Ortizo užuominos twitter socialiniame tinkle. Jo žinutė buvo adresuota Danai White ir VIACOM (TV koncernas, turintis kontrolinį Bellator MMA akcijų paketą)

Didžiausia pasaulio profesionalaus kikbokso organizacija – Glory – nuo spalio mėnesio debiutuoja JAV Spike TV televizijoje. Šiame TV kanale taip pat transliuojami Bellator MMA turnyrai. Glory vadovai iš karto po partnerystės kontrakto, tarp Glory Sports International (GSI) и Spike TV paskelbimo, pareiškė jog yra pasiruošę talentų apsikeitimui. Belator MMA vadovybė šios naujienos kol kas nepakomentavo.

Nenuilstantis Jeff Monson rugsėjo 16 dieną kovos Rusijoje, Sankt-Peterburge. Lieka neaišku ar jis dalyvaus M-1 Korea labai stiprios sudėties turnyre Seule, rugpjūčio pabaigoje. M-1 Global atstovai neigia, kad toks turnyras bus, nors nepaneigė bandymų jį organizuoti.

Talentingas britas Ronnie Mann artėjančiame Cage Warriors FC 57 turnyre susikaus su patyrusiu ispanu Jose Luizu Zapateru.

Dana White prasitarė, kad artimiausių laiku planuoja išvyką į Rusiją. Jau seniau sklando gandai apie UFC norus suorganizuoti turnyrą šioje šalyje. Anot neoficialios informacijos 2013 metais tai tikrai neįvyks, bet 2014 metais toks dalykas gali įvykti.

Eddie Alvarez ir jo byla su Bellator MMA ilgam užstrigo teismuose. Sekantis teismo posėdis nusimato tik 2014 metų vasario 28 dieną. Tai reiškia, kad MMA gerbėjai šiais metais Alvarezo MMA kovose nebepamatys.

Buvęs pretendentas į Strkeforce čempiono titulą, UFC tik šį savaitgalį debiutavęs Tim Kennedy, prieš turnyrą pažėrė gausybe kritikos šiai organizacijai. Kritika ties palietė tik finansinius aspektus. Kennedy pareiškė, kad jis už MMA kovas gauna tikrus skatikus ir kad išnešinėdamas šiukšles supermarketuose uždirbtu daugiau. Tiesa, jau kitą dieną jis viešai atsiprašė UFC už savo žodžius.

Paul „Semtex“ Daley išteisintas dėl visų jam inkriminuojamų kaltinimų ir ruošiasi sugrįžti į JAV, į Bellator MMA.

Seth Petruzelli tapo antruoju, po Renato „Babalu“ Sobralo kovotoju, baigusiu karjerą po Bellator MMA 96 turnyro.

Po KSW 23 turnyro, šios organizacijos bendrasavininkas Martin Lewandowski eilinį kartą prabilo apie norą suorganizuoti kovą tarp savo pagrindinės žvaigždės Mamedo Khalidovos ir Bellator MMA čempiono Alexandero Shlemenko. Esą pasiūlymas Shlemenko buvo nusiustas tris kartus, bet rusas banaliai bijo Lenkijos čečėno. Žinant profesionalų Shlemenko komandos bei vadybininko Alexeiaus Zhernakovo požiūrį į MMA, galima spėlioti kad abi pusės negali susitarti dėl finansinių sąlygų.

Quinton „Rampage“ Jackson teigia, kad jo problemos su UFC bei asmeniškai su Dana White prasidėjo po to, kai jis nokautavo Chucką Lidellą, organizacijos favoritą bei White draugą.

Dalinkis:
Share 'Naujienos trumpai' on Facebook Share 'Naujienos trumpai' on Twitter Share 'Naujienos trumpai' on vk.com Share 'Naujienos trumpai' on Print Friendly

Facebook komentarai

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930