MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Antroji tarptautinė MMA ir muaythai stovykla: trečia dieną

liepos 17, 2013
Views: 1 118

Trečią diena prasidėjo nuo grapplingo treniruotes. Treniruotes metų dalyviai mokinosi naujų pervedimų į parterį ir kontroles jame.
Muaythai treniruotė buvo skirta sparingo kovoms. Šiandien puse treniruotes praėjo salėje, o kita puse buvo lauke. Tik ši karta ne pievoje (kaip vakar, antrą stovyklos dieną), o vandenyje, Plateliių ežere. Šiltas oras ir šiltas vanduo tam tiko. Treniruote vandenyje praėjo gana lengvai ir dalyviai nepajuto tokio nuovargio, kaip įprasta.
Sergei Gur sulaukė pasiūlymų atskirom, kone asmeninėms treniruotėm. Jis noriai padėjo jiems visiems. Tokių tikrai netruko.
Prie vakarinės treniruotės prisijungė Lietuvos MMA veteranai Rokas Stambrauskas ir Tadas “Lokys” Rimkevičius. Vakarinėje treniruotėje buvo nagrinėjami tokie veiksmai, kaip omoplata. Tokio lygio specialistas, kaip Fabricio Nascimento, puikiai parodė kaip tai atliekama teisingai.
Laisvalaikiu, po dieninės treniruotės, stovyklos dalyviai aplanke netoli esanti “Šaltojo karo muziejų”. Mūsų svečias iš Brazilijos ypatingai liko juo sužavėtas.

Dalinkis:
Share 'Antroji tarptautinė MMA ir muaythai stovykla: trečia dieną' on Facebook Share 'Antroji tarptautinė MMA ir muaythai stovykla: trečia dieną' on Twitter Share 'Antroji tarptautinė MMA ir muaythai stovykla: trečia dieną' on vk.com Share 'Antroji tarptautinė MMA ir muaythai stovykla: trečia dieną' on Print Friendly

Facebook komentarai

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930