MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Bellator MMA 97 – vaizdingas turnyras be netikėtumų

rugpjūčio 1, 2013
Views: 1 312

Bellator MMAŠiąnakt, JAV įvyko ilgai lauktas Bellator MMA 97 turnyras. Šio turnyro metų įvyko dvi titulinės kovos bei du vasaros serijos mini-GP turnyrų finaliniai susitikimai. Kaip ir praeitame turnyre, viso pagrindinės sudėties dvikovos pasibaigė anksčiau laiko.
Vasaros serijos sunkiasvorių mini-GP turnyro finale susikovė perspektyviausia Rusijos sunkiasvoris Vitaly Minakov ir JAV kovotojas Ryan Martinez. Pirmieji du kovos raundai vyko agresyvioje kovoje, kur dominuodavo aršus, bet kiek chaotiškas, smūgių apsikeitimas. Trečiajame raunde smarkiai pavargęs Minakov sugebėjo pervesti kovą į parterį ir baigtį ją TKO po smūgių į priešininko galvą. Sekančioje kovoje Minakov turės susikauti su savo tėvynainiu, Rusijos sunkiasvoriu ir Bellator MMA čempionu Alexanderiu Volkovu.
Vasaros serijos pusiau sunkiasvorių mini-GP turnyro finale susitiko kone didžiausia Bellator MMA žvaigždė, Muhammed „King Mo“ Lawal ir jo tėvynainis Jacob Noe. Akivaizdžiai pažangą po savo sensacingo pralaimėjimo darantis Lawal per pustrečio raundo visiškai iškankino savo oponentą. Nuolat kovą pervesdamas į parterį bei smūgiuodamas, trečiojo raundo viduryje jis privertė savo priešininką atsisakyti tęsti kovą. Dabar Lawalio laukia susitikimas arba su savo skriaudiku Emmanueliu Newtonu iš Kanados ar Slovakijos kovotojui Attila Vegh, kurie pradžiai tarpusavyje išsiaiškins kas iš jų bus naujuoju Bellator MMA čempionu.
Pirmojoje vakaro titulinėje kovoje susitiko rusas Anderey Koreshkov ir amerikietis Ben Askren. Dar prieš kovą Rusijos kovotojo komanda tvirtino, jog „turi kozirį rankovėje“. Tuo tarpu Askren atvirai pasijuokė iš Koreshkovo, jo parterio sugebėjimų bei parterio treniruočių ignoravimo. Jis pats pažadėjo, kad bus ištikimas savo stiliui – eiti į priekį, pervesti kovą į parterį bei nuolat smūgiuoti. Būtent tokį vaizdą pus penkto raundo matė kovą stebėję žiūrovai. Ketvirtajam raundui įpusėjus Askren užėmė poziciją iš viršaus ir smūgiavo. Kovos teisėjas pamatęs, jog Koreshkov tik pasyviai ginasi, nutraukė kovą.
Apie Askreno efektyvumą byloja toks faktas, kad jis per visą kovą pataikė 248 smūgius prieš 3 (!) bazinio smūgiuotojo Koreshkovo; penki pervedimai į parterį prieš 0 pas Koreshkovą; tris bandymai baigtį kovą skausmingu ar smaugimo veiksmu – prieš 0 pas Koreshkovą.
Iš karto po kovos Koreshkovo treneris Alexander Shlemenko nustumė nuo savęs visą atsakomybę už tokį prastą savo geriausio mokinio pasirodymą. Bellator MMA vidutinės svorio kategorijos čempiono žodžiais jo mokinys buvo puikiai pasiruošęs ir pralaimėjo ne Askrenui, o jauduliui prieš tokią svarbią kovą. Esa pats jaunas Rusijos kovotojas nieko, apart savęs, nekaltina.
Pagrindinėje turnyro kovoje Bellator MMA veidas Michael Chandler be jokios intrigos per 44 sekundes nokautavo gana silpną priešininką Davidą Rickelsą.

Bellator MMA 96 turnyro rezultatai:
1. Jeremy Kimball nugalėjo Keith ‘KO Kid’ Berry, 2R 1:45 KO (Smūgiai)
2. Shawn ‘Bunch the Great’ Bunch nugalėjo Russell Wilson, 3R 5:00 Teisėjų sprendimas (Nevienbalsis)
3. Javier Palacios nugalėjo Richard Jacques, 3R 5:00 Teisėjų sprendimas (Vienbalsis)
4. Adrian ‘Killa’ Cruz nugalėjo Felipe ‘Flip’ Chavez, 2R TKO (Smūgiai)
5. Donald Sanchez nugalėjo Cliff Wright, 3R 5:00 Teisėjų sprendimas (Nevienbalsis)
6. Will ‘Ill Will’ Brooks nugalėjo Cris ‘The Lightning’ Leyva, 3R 2:20 TKO (Smūgiai)
7. Rafael ‘Morcego’ Silva nugalėjo Rodrigo ‘Ratinho’ Lima, 3R 2:03 Pasidavimas (Smaugimas iš už nugaros)
8. Anthony Leone nugalėjo Frank Baca, 3R 1:07 Pasidavimas (Smaugimas iš už nugaros)
9. Bubba ‘The Highlight Kid’ Jenkins nugalėjo Mike Barreras, 2R 1:05 TKO (Smūgiai)
10. Patricio ‘Pitbull’ Freire nugalėjo Jared ‘Demon Eyes’ Downing, 1R 0:54 TKO (Smūgiai)
11. Vitaly Minakov nugalėjo Ryan Martinez, 3R 4:02 TKO (Smūgiai)
12. Muhammed ‘King Mo’ Lawal nugalėjo Jacob ‘The Psycho’ Noe, 3R 2:51 TKO (Pasitraukimas)
13. Ben ‘Funky’ Askren nugalėjo Andrey ‘Spartan’ Koreshkov, 4R 2:58 TKO (Smūgiai)
14. Michael Chandler nugalėjo David ‘The Caveman’ Rickels, 1R 0:44 KO (Smūgiai)

Dalinkis:
Share 'Bellator MMA 97 – vaizdingas turnyras be netikėtumų' on Facebook Share 'Bellator MMA 97 – vaizdingas turnyras be netikėtumų' on Twitter Share 'Bellator MMA 97 – vaizdingas turnyras be netikėtumų' on vk.com Share 'Bellator MMA 97 – vaizdingas turnyras be netikėtumų' on Print Friendly

Facebook komentarai

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Translate:
English
Calendar
2018 m. gruodžio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31