MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Quinton Jackson debiutuos Bellator prieš… Tito Ortizą

rugpjūčio 2, 2013
Views: 1 239

521867_10151824691819879_92091445_nBuvęs UFC čempionas, neseniai sutartį su Bellator MMA pasirašęs, Quinton „Rampage“ Jackson debiutuos naujojoje organizacijos lapkričio 5 diena Bellator MMA 106 turnyro metų. Jo priešininku, kiek netikėtai, tapo… buvęs UFC čempionas Tito Ortiz. Pastarajam kovotojui tai bus taip pat debiutas naujoje organizacijoje bei viso labo antroji MMA kova ne UFC oktagone.
Abu kovotojai pastaruoju metu nedžiugina pergalėmis. Tito Ortiz iš 5 paskutinių kovų laimėjo tik vieną. Jackson – dvi. Šios kovos sportinė vertė yra maža. Tuo tarpu marketinginė – itin didelė bei sunkiai išmatuojama.
Bellator MMA 105 turnyras taps pirmuoju šios organizacijos turnyru, kuris bus transliuojamas PPV sistemoje. Norint ko įmanoma daugiau parduoti PPV, organizatoriams buvo reikalinga kova su garsiais kovotojais. Prieš kelias savaites sklido gandai, kad pirmajame Bellator MMA PPV turnyre Quinton Jackson susikaus pagal bokso taisykles. Jo priešininku turėjo būti Roy Jones-jr. Pats Jackson pareiškė, jog jam yra didelė garbė dalyvauti turnyre, kuris bus transliuojamas PPV sistemoje, todėl jis pasirinko MMA kova, kaip labiau tinkančia situacijai. Kas liečia kovos su vienu garsiausių pasaulio boksininkų, tai Jacksono žodžiais ši kova įvyks, tik kiek vėliau.
Tito Ortiz pernai oficialiai paliko sportą. Amžius, traumos, fizinis išsekimas privertė jį priimti šį nelengvą sprendimą. Iš karto po pasitraukimo, Ortiz buvo oficialiai priimtas į UFC šlovės galeriją. Po sportinės karjeros pabaigos Ortiz pasinėrė į nuosavos drabužių linijos kūrimą, užsiėmė sportinę vadybą (jis yra Christine „Cyborg“ Justino vadybininku). Lygiagrečiai jį nuolatos lydėjo skandalai su jo žmona, problemos dėl vaikų auklėjimo. Jo verslas drabužių kurimo srityje pasirodė nėra toks pelningas, kai jis pats nėra nuolat viešumoje. Jau kelias savaites Tito Ortiz internetinėje erdvėje užsimindavo apie savo treniruotes, puikią fizinę formą, rašė žinutes Danai White bei Bjornui Rebney.

Dalinkis:
Share 'Quinton Jackson debiutuos Bellator prieš… Tito Ortizą' on Facebook Share 'Quinton Jackson debiutuos Bellator prieš… Tito Ortizą' on Twitter Share 'Quinton Jackson debiutuos Bellator prieš… Tito Ortizą' on vk.com Share 'Quinton Jackson debiutuos Bellator prieš… Tito Ortizą' on Print Friendly

Facebook komentarai

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930