MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

WFCA: Klondaika Fight Arena turnyre kovos dar vienas Lietuvos kovotojas

rugpjūčio 10, 2013
Views: 1 378

skrivers_taraseviciusLietuvos MMA kovotojas, Kauno kudo klubo „Grizlis“ vyr. treneris šių metų rudenį debiutuos profesionaliajame MMA. Spalio 12 diena, Latvijos sostinėje Rygoje jis dalyvaus WFCA: Klondaika Fight Arena turnyre.
Viliaus Tarasevičiaus priešininku bus Latvijos kovotojas Edgars Skrivers. Vienas geriausių Latvijos MMA kovotojų, Skrivers paskutinį kartą kovojo šių metų kovo mėnesį. Tuomet taip pat Latvijoje jis po sunkios kovos savo žiūrovų akivaizdoje jis pralaimėjo mūsų komandos atstovui Sauliui Bučiui iš Tauragės. Likęs nepatenkintas savo rezultatu, Skrivers iš karto po kovos pareikalavo revanšo. Vėliau siekė jo ketinimai kautis tik tai su pačiais geriausiais kovotojais. Deja, bet noro susikauti su dar vienu mūsų komandos nariu, Vilniaus „Smauglys“ klubo kovotojų Sergejumi Grečicho jis neparodė.
Vilius Tarasevičius, kaip jau minėjome, spalį debiutuos profesionaliajame MMA. Iki šiol jis turėjo tik vieną, mėgėjišką, MMA dvikovą Latvijoje, WFCA-Baltia: Fight Arena Selection 4 turnyre. Tuomet jis laimėjo dvikova teisėjų sprendimu prieš latvį Edgarsą Pauchsą.
Priminsime, kad šiame WFCA: Klondaika Fight Arena turnyre jau kovos vienas Lietuvos atstovas – Vaidas Valančius. Jo priešininku MMA kovoje bu Valery Mikalauskas iš Latvijos.

Dalinkis:
Share 'WFCA: Klondaika Fight Arena turnyre kovos dar vienas Lietuvos kovotojas' on Facebook Share 'WFCA: Klondaika Fight Arena turnyre kovos dar vienas Lietuvos kovotojas' on Twitter Share 'WFCA: Klondaika Fight Arena turnyre kovos dar vienas Lietuvos kovotojas' on vk.com Share 'WFCA: Klondaika Fight Arena turnyre kovos dar vienas Lietuvos kovotojas' on Print Friendly

Facebook komentarai

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930