MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Alexander Emelianekno nedalyvaus Pro FC 50 turnyre

rugpjūčio 9, 2013
Views: 1 218

emeliaPastarosios savaitė įvykiai parodė, kad skandalingas Rusijos MMA kovtojas Alexander Emelianenko ne kiek nepasikeitė po savo ilgos viešnagės Graikijoje, stačiatikių vienuolyne.
Vos kelias savaitės ištvėręs po sugrįžimo, jis kaip anksčiau pradėjo dalinti pagyrūniškus interviu apie savo pavojingumą ir tai, kaip jo visi bijo. Vienu tokiu jo pasisakymu tapo žodžiai apie Vladimirą Klichko, kurį Emelianenko pažadėjo nugalėti ir kurio, kaip rimto varžovo, bokso ringe jis nemato. Paprašytas pakomentuoti eilinį skandalingą pareiškimą, Emelianeko tradiciškai pareiškė, kad nieko panašaus nesakęs ir kad jo žodžiai yra permeluoti žurnalistų.
Prieš savaitė Emelianeko šventė savo 32-jį gimtadienį. Pagrindinę gimtadienio „dovana“ tapo visai nemaloni situaciją. Jauną Maskvos studentė, laisvalaikiui uždarbiaujanti kaip laisvo elgesio mergina, apkaltiną žinomą Rusijos kovotoją išprievartavimu. Mergina buvo apžiūrėta medikų. Pats Emelianenko buvo sulaikytas policijos. Praėjus vos parai nuo įvykių pradžios, Emelianenko buvo paleistas į laisve, o kaltintoja nusprendė atsiimti pareiškimą iš policijos. Paprašytas pakomentuoti šį įvykį, Emelianenko pasinaudojęs turtinga necenzurin3 rusų kalbos leksik1, išpeikė visus žurnalistus, bandžiusius sužinoti kokias nors detales.
Lyg to būtų maža, vakar paaiškėjo buvo atšaukta artimiausią Emelianeko MMA dvikova. Priminsime, kad Emelianeko rugpjūčio 25 dieną turėjo kovoti Pro FC 50 turnyre, kur jo priešininku turėjo tapti amerikietis Darrill Schoonover. Kaip yra paaiškinta Alexanderio Emelianeko vaizdo kreipime į MMA gerbėjus, jis esa gavo kelio traumą.
Alexanderio Emelianeko pasitraukimas iš Pro FC 50 turnyro nebuvo vieninteliu smūgiu šiai organizacijai. Dar prieš tai neva dėl traumų iš jo pasitraukė du užsienio kovotojai – brazilas Dimitry Zebroski ir belgas Steven Cnudde. Pro FC vadovas Fedor Ryzhov nusprendė neieškoti visiems iškritusiems kovotojams pamainoms ir nukelti turnyrą rugsėjo mėnesiui.  Tradiciškai buvo pažadėta, kad rudens turnyras bus tiesiog perpildytas MMA žvaigždžių.

Dalinkis:
Share 'Alexander Emelianekno nedalyvaus Pro FC 50 turnyre' on Facebook Share 'Alexander Emelianekno nedalyvaus Pro FC 50 turnyre' on Twitter Share 'Alexander Emelianekno nedalyvaus Pro FC 50 turnyre' on vk.com Share 'Alexander Emelianekno nedalyvaus Pro FC 50 turnyre' on Print Friendly

Facebook komentarai

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930