MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Tado Rimkevičiaus kova Lenkijoje atšaukta

rugpjūčio 30, 2013
Views: 1 160

rimkevicius-tadas-lokys-01Minėjome, kad geriausiai Lietuvos sunkiasvoris Tadas „Lokys“ Rimkevičius planavo kautis Lenkijoje. PLMMA organizacijos turnyre, rugsėjo 14 dieną. Tądien Tadas turėjo kautis prieš jauną Lenkijos sunkiasvorį Michalą Andryszaką. Esame rašę, kad buvo likus grėsme, kad ši kova neįvyks.
Rugpjūčio 24 dieną Andryszak kovojo Cage Warriors 58 turnyre, kuris vyko Rusijos Čečėnijos regiono sostinėje Grozne. Lenkijos sunkiasvoris susikovė su perspektyviu Moldovos kovotoju Ionu Cutelaba. Pirmojo raundo pabaigoje kovos teisėjas sustabdė kovą, nes įžvelgė neleistinus smūgius į pakaušį. Michal Andryszak, nors jam ir buvo duotas laikas atsigauti po šių smūgių, to padaryti nepajėgė. Cutelaba buvo diskvalifikuotas, o pergalė skirta Andryszakui. Praėjus kelioms dienoms po šios kovos buvo paskelbta, kad Michalo Andryszako sveikatos būklė neleidžia jam sportuoti mažiausiai 30 dienų nuo kovos Rusijoje ir jis priverstas atsisakyti susitikimo su Tadu Rimkevičiumi.
Iškarto po kovos Čečėnijoje kilo nepasitenkinimo banga Michalu Andryszaku. Daugumą šią kovą stebėję MMA gerbėjų mano, kad nenorėdamas tęsti kovos su stipriai smūgiuojančiu moldavu, Andryszak akivaizdžiai pradėjo vaidinti smarkiai nukentėjusį. Labiausiai liko nepatenkinti Rusijos MMA gerbėjai, nors nemažai jų buvo ir Lenkijoje.

Dalinkis:
Share 'Tado Rimkevičiaus kova Lenkijoje atšaukta' on Facebook Share 'Tado Rimkevičiaus kova Lenkijoje atšaukta' on Twitter Share 'Tado Rimkevičiaus kova Lenkijoje atšaukta' on vk.com Share 'Tado Rimkevičiaus kova Lenkijoje atšaukta' on Print Friendly

Facebook komentarai

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930