MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Nesantaika tarp Attilos Vegh ir Bellator MMA

rugsėjo 3, 2013
Views: 1 604

Attila-Vegh-2012-Summer-Series-Tourny-winner
Slovakijos MMA kovotojas, Bellator MMA čempionas Attila Vegh davė interviu Lenkijos MMA portalui MMARocks.pl. Jame jis atskleidė savo santykių su Bellator MMA užkulisius.
Attila Vegh prisipažino, kad Bellator MMA tyčia neleidžia jam ginti savo titulą. Motyvuodami tuo, kad Vegh gavo peties traumą, Bellator MMA vadovai nusprendė pirmą suorganizuoti revanšinę dvikovą tarp Bellator MMA GP nugalėtojų Emanuelio Newtono bei savo didžiausios žvaigždės – Muhammedo „King Mo“ Lawalio. Kova vyks dėl laikinojo čempiono titulo. Attila Vegh turi susikauti su šios poros nugalėtojui viso labo sausio mėnesį.
Pats Slovakijos kovotojas pareiškė, kad jokios traumos jis neturi, yra sveikas ir pasiruošęs kovoti. Bellator MMA sprendimą jis aiškina verslo sumetimais. Šiai organizacijai patekus į Spike TV eterį, jie privalo organizuoti pelningas, žiūrovams reitingines, patrauklias kovas, kaip kad minėtas Lawalio bei Newtono revanšas. JAV gyventojams mažai žinomas Vegh nesugebės pritraukti žiūrovus prie ekranų.
Sunerime Bellator MMA pateikė „įrodymus“ Slovakijos, Nitros mieste išduota medicininę pažymą, kurioje gydytojas draudžia Attilai Veghui kovoti. Pažymoje peties trauma nėra minima. Pateikta pažyma išduota 2013 metų balandžio 15 dieną ir draudžia slovakui kovoti bei treniruotis 8 savaites, t.y. iki birželio vidurio.
Per Attilos Vegh problemos prizmę galima pažvelgti į vieną geriausių Lietuvos MMA kovotoją Sergejų Grečicho. Prieš metus laiko sutartį su Bellator MMA pasirašęs vilnietis iki šiol nėra gavės jokio pasiūlymo kovai, nors jam buvo žadėta vieta lengviausios svorio kategorijos GP turnyre. Bellator MMA savo pirmojoje vystymosi stadijoje pasirašė kontraktus su daugybe Europos, ypač Rytų, kovotojų. „Išplaukus į plačiąsias vandenys„ šiai organizacijai prireikė skambių pavardžių (Renato „Babalu“Sobral, Quinton „Rampage“ Jackson, Tito Ortiz, Muhammed „King Mo“ Lawal, Peter „Chief“ Graham), galinčių garantuoti TV reitingus. Amerikiečiams nežinomi europiečiai tapo Bellator MMA tiesiog nereikalingi…

Dalinkis:
Share 'Nesantaika tarp Attilos Vegh ir Bellator MMA' on Facebook Share 'Nesantaika tarp Attilos Vegh ir Bellator MMA' on Twitter Share 'Nesantaika tarp Attilos Vegh ir Bellator MMA' on vk.com Share 'Nesantaika tarp Attilos Vegh ir Bellator MMA' on Print Friendly

Facebook komentarai

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930