MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Sergei Kharitonov Rusijoje ant populiarumo bangos

rugsėjo 5, 2013
Views: 1 269

KharitonovKadaise vienas elitinių pasaulio sunkiasvorių, rusas Sergei Kharitonov labai skeptiškai atsiliepė apie UFC. Esą tokio lygio kovotojams, kaip jis, tenai yra per menki uždarbiai. Dar kritiškesniu jis buvo Bellator MMA atžvilgiu. Anot Kharitonovo kontraktas su antrą pagal pajėgumą MMA organizaciją pasaulyje jam asmeniškai būtu „žingsnis atgal“.Visai neseniai Kharitonov kiek netikėtai pasirašė sutartį su M-1 Global. Jo debiutas naujojoje organizacijoje numatomas vėlyvą rudenį, lapkričio 30 dieną, Kharitonovo gimtajame mieste Tuloje. Potencialiu jo oponentu yra įvardijamas Jeff Monson.  Priminsime, kad abu kovotojai jau kartą kovojo tarpusavyje. 2009 metais, DREAM 8 turnyre, per kiek mažiau nei dvi minutės kovą savo mėgstamiausių šiaurė-pietus smaugimu laimėjo Jeff Monson.
Prieš debiutą M-1 Global turnyre Kharitonov sudalyvaus Glory turnyre JAV, Los-Andžele. Kovoje, vyksiančioje pagal K-1 taisykles, jis susikaus su K-1 pasaulio legenda Jerome LeBanneriu. Anot paties Kharitonovo, ši kova yra labiau kaip pasiruošimo kovai M-1 turnyre dalis.
Visai netikėtu įvykiu tapo Sergeiaus Kharitonovo pasirašyta sutartis su tarptautiniu vadybos centru „Zvezda“, kuriam vadovauja Rusijos MMA legenda Oleg Taktarov bei kompanija JFC. Pastarasis, apart MMA turnyrų organizavimo, yra įkurės Rusijos MMA Federaciją, vėliau pervadintą į Rusijos Mišriųjų Kovų Menų Federaciją. Ši organizacija yra konkuruojanti institucija su Rusijos MMA Sąjunga, kuriai vadovauja Fiodor Emelianenko ir kurios įkūrimas siejamas su M-1 Global prezidentu Vadimu Finkelsteinu.
Sergeiaus Kharitonov debiutas po „Zvezda“ sparnais įvyks Krasnodaro mieste, gruodį, JFC: Fight-Star turnyre. Kharitonovo priešininku bus JAV MMA veteranas, tiesa pastaruoju metu pergalėmis nedžiuginantis, Travis „Diesel“ Wiuff.

Dalinkis:
Share 'Sergei Kharitonov Rusijoje ant populiarumo bangos' on Facebook Share 'Sergei Kharitonov Rusijoje ant populiarumo bangos' on Twitter Share 'Sergei Kharitonov Rusijoje ant populiarumo bangos' on vk.com Share 'Sergei Kharitonov Rusijoje ant populiarumo bangos' on Print Friendly

Facebook komentarai

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930