MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Naujienos trumpai

rugsėjo 8, 2013
Views: 1 211

Alexei Oleinik pakeis Aleksanderį Emelianenko kovoje su Darrillu Schoonoveriu Pro FC 50 turnyre.

Skandalingieji Maiquel Falcao ir Kaue Mena po incidento degalinėje buvo atleisti iš komandos Renovacao Fight Team.

Dar vienas buvęs UFC kovotojas – Lavar Johnson – prisijungė prie Bellator MMA organizacijos.

Jason Miller vėl yra areštuotas. Ši karta – už apiplėšimą bei savo sesers užpuolimą.

Stefan Struve bus priverstas ko gero baigti kovotojo karjerą. Jam aptikta širdies yda, neleidžiančia ne tik kovoti, bei ir pilnavertiškai treniruotis. ZUFFA paskelbė, kad Struve kontraktas liks galioti. Jei Olandijos aukštaūgis galės kovoti oktagone, jam problemų iš UFC pusės niekada nebus.

UFC tęsia ekspansiją Azijoje. Šiais metais planuojami turnyras Makao bei Singapure.

M-1 sunkios svorio kategorijos čempionas Kenny Garner gins savo titulą prieš baltarusį Alexeių Kudiną. Abu kovotojas savo jėgas išbandė M-1 sunkios svorio kategorijos GP turnyre, bet pralaimėjo jau pirmąsias kovas. Nuo to laiko Garneras kovų neturėjo, o Kudin laimėjo tris kovas iš eilės mažesniuose turnyruose. Buvo planuota, kad Garneriui iššūkį mes lenkas Damian Grabowski, tačiau pastarajam sutrukdė įsipareigojimai Lenkijos MMA Attack organizacijai. Tikėtina, kad Grabowski susikaus dėl titulo su Kudinu ar Garneriu 2014 metų pradžioje, viename iš M-1 turnyrų.

Pietryčių Azijos MMA organizacija One FC taip pat planuo plėstis. Jos vadovas Victor Kui 2014 metais nori organizuoti turnyrą legendinėje Saitama Super Arena.

MMA Rusijos Čečėnijos respublikoje vis labiau populiarėja. Po Grozne vykusio Cage Warriors turnyre, savo renginį planuoja organizuoti antroji Rusijos MMA jėga – Fight Nights organizacija. Turnyre dalyvaus tokie garsus kovotojai, kaip Beslan Isaev, Abdul-Kerim Edilov ar labai efektingai kovojantis Adam Khaliev.

Bellator MMA pasirašė kontraktus su trimis kovotojais iš Anglijos Wolflair komandos. Jais tapo Linton Vassel (kovojęs su Svajunu Sauičila, Aurelijumi Kerpė bei Rolandu Čižausku), Gavin Sterritt ir legendinis Peter Graham.
Apie ketinimą debiutuoti Bellator MMA neseniai buvo prasitaręs dar vienas Wolfslair komandos kovotojas, prancūzas Cheik „Kongo“ Ouedraogo. Prieš kelias dienas prancūzas pasirašė kontraktą su antrą pagal pajėgumą pasaulio organizaciją.

Po traumų sugrįžtantis Martk Hunt savo antrojoje tėvynėje – Australijoje – gruodžio 21 dieną, UFC UFN 33 turnyre susikaus su Antonio „Bigfoot“ Silva. Abu kovotojai sugrįžta po pralaimėjimų.

Dalinkis:
Share 'Naujienos trumpai' on Facebook Share 'Naujienos trumpai' on Twitter Share 'Naujienos trumpai' on vk.com Share 'Naujienos trumpai' on Print Friendly

Facebook komentarai

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930