MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Mark Hunt susikaus su “Bigfoot” Silva Australijoje

rugsėjo 18, 2013
Views: 1 095

ufc-logo14

ZUFFA politika naujosiose šalyse visą laiką buvo labi atsargi. Susidūrus su sunkumais, jie atidėdavo ekspansiją iki geresniu laiku (pvz. Airija ar Vokietija). Bet vos pajutus perspektyvas, UFC traukinio jau nebeįmanoma sustabdyti. Geriausiai pavyzdžiai yra Anglija, Brazilija ir ypatingai Kanada. Turėdami daugybe gerų kovotojų iš šių šalių bei neribotas galimybes, UFC kitose valstybėse užkariauja rinką bei pervilioja bet kokį daugiau ar mažiau perspektyvų kovotoją.

Naujuoju UFC taikiniu pamažu tampa Australija. Nedrąsiai, nuolat kovojant su vietinių biurokratų pasipriešinimu, UFC jau suorganizavo penkis turnyrus. Kulminacija turėtu tapti UFC UFN 33: Hunt vs. Bigfoot turnyras. Didžiausios Australijos MMA žvaigždės – Mark Hunt, James Te Huna, efektingas Soa Palelei dalyvaus šiame turnyre. Atitinkami bus visų trijų priešininkai. Mark Hunt susikaus su Antonio “Bigfoot” Silva. Abu kovotojai treniravosi kartu American Top Team komandoje ir nenoriai sutiko kautis tarpusavyje, abudu pabrėždami, kad nejaučia vienas kitam nieko neigiamo. Jie į kovą žiūri išimtinai kaip į darbą.Jameso Te Hunos priešininku taps kadaise geriausias pasaulyje pusiau sunkios svorio kategorijos kovotojas, taip pat brazilas Mauricio “Shogun” Rua. Soa Palelei susikaus su Rose Namajunas gyvenimo draugu Patu Berry.

Tikėtina kad prie jų prisijungs Anthony Perosh. Pastarasis pateko į UFC visai atsitiktinai ir kuris net kiečiausius savo kritikus stebina savo kovomis bei pergalėmis.

UFC UFN 33: Hunt vs. Bigfoot turnyro preliminarus kovų sąrašas:

1. Dylan Andrews vs. Clint Hester

2. Soa Palelei vs. Pat Berry

3. James Te Huna vs. Mauricio Rua

4. Mark Hunt vs. Antonio Silva

Dalinkis:
Share 'Mark Hunt susikaus su “Bigfoot” Silva Australijoje' on Facebook Share 'Mark Hunt susikaus su “Bigfoot” Silva Australijoje' on Twitter Share 'Mark Hunt susikaus su “Bigfoot” Silva Australijoje' on vk.com Share 'Mark Hunt susikaus su “Bigfoot” Silva Australijoje' on Print Friendly

Facebook komentarai

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930