MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Sitenkov ir Baranauskas kausis Suomijoje

rugsėjo 20, 2013
Views: 1 299

Cage_23_Finland_PosterDu Lietuvos MMA kovotojai, vilnietis Artemij Sitenkov ir šiaulietis Mindaugas Baranauskas rytoj kausis Suomijoje. Rugsėjo 21 diena Vantos mieste vyks vienos seniausių Suomijos MMA organizacijų – Cage – 23-sis turnyras, pavadintas Cage 23: Vantaa 2.
Abu Lietuvos atstovai kausis su Suomijos kovotojais. Artemij Sitenkov šiame turnyre susikaus su perspektyviu Timo-Juhani Hirvikangasu. Suomio karjera MMA kovose trunka nuo 2008 metų su pertraukomis. Per tą laiką jis turėjo viso labo tik 8 kovas, iš kurių laimėjo 6. Hirvikangas garsėja kaip puikus grapleris, todėl Suomijos graplingo gerbėjai, kurių šioje šalyje yra daug, su nekantrumu laukia šios kovos. Sitenkov pastaruoju metų negali pasigirti gerais rezultatais. „Valetudo MMA Akademija“ treneris pralaimėjo tris kovas iš eilės.
Mindaugas Baranauskas sugrįžta po dviejų metų pertraukos bei trijų pralaimėjimų iš eilės. Kadaise vienas perspektyviausių Lietuvos jaunos kartos kovotojų bandęs savaitgalį atgauti prarastas pozicijas kovoje su suomiu Juho Valamaa.
Cage 23: Vantaa 2 apart dviejų paminėtų kovų susirinks beveik visas Suomijos MMA elitas. Vakaro kovoje žiūrovai išvis Tomą Niinimakį. Buvęs Sergejaus Grečicho priešininkas gins jam priklausantį Cage titulą pireš JAV kovotoją Walelį Watsoną.
Cage žvaigždė Anton Kuivanen antrą kartą po atleidimo iš UFC kausis Suomijoje. Jo priešininku rytoj bus amerikietis, Bellator MMA veteranas Eric Reynolds.
Ne itin sėkmingai pastaruoju metų kovojantis Marcus Vantinnen taip pat bandys savaitgalį atstatyti savo pozicijas bei sugrįžti į Europos MMA kovotjų elitą. Rytoj Vantoje jo lauks pavojingas danas Joachim Christensen.

Cage 23: Vantaa 2 turnyro kovų sąrašas:
1. Jussi Halonen vs. Romaijn Perras
2. Aleksi Nurminen vs. Mikko Ahmala
3. Rasul Hataev vs. Mikael Nyyssonen
4. Mika Hamalainen vs. Simon Skold
5. Timo-Juhani ‘Tipi’ Hirvikangas vs. Artemij Sitenkov
6. Juho Valamaa vs. Mindaugas Baranauskas
7. Kai Puolakka vs. Domingos ‘Cookie’ Mestre
8. Tina Lahdemaki vs. Stephanie Page
9. Marcus ‘Caveman’ Vanttinen vs. Joachim Christensen
10. Anton Kuivanen vs. Eric ‘It’s A Wrap’ Reynolds
11. Tom Niinimaki vs. Walel ‘The Gazelle’ Watson,

Dalinkis:
Share 'Sitenkov ir Baranauskas kausis Suomijoje' on Facebook Share 'Sitenkov ir Baranauskas kausis Suomijoje' on Twitter Share 'Sitenkov ir Baranauskas kausis Suomijoje' on vk.com Share 'Sitenkov ir Baranauskas kausis Suomijoje' on Print Friendly

Facebook komentarai

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930