MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Sitenkov ir Baranauskas pralaimėjo Suomijoje

rugsėjo 24, 2013
Views: 1 152

Cage_23_Finland_PosterNesėkme pasibaigė dviejų Lietuvos MMA kovotojų – Artemijaus Sitenkovo ir Mindaugo Baranausko – vizitas Suomijoje. Abu Lietuvos kovotojas pralaimėjo savo kovas anksčiau laiko. Bendroje sumoje abu kovotojai Cage organizacijos narve praleido apie 3 minutes.
Artemij Sitenkov praeitą šeštadienį susikovė su patyrusiu Suomijos grapleriu Timo-Juhani Hirvikangasu. Po pusantros minutes Hirvikangas parteryje atliko Sitenkovui kartu pėdos sukimą su kelio laužimu, po kurio Lietuvos kovotojas buvo priverstas pasiduoti.
Mindaugas Baranauskas susikovė su Juho Valamaa. Po trumpo abiejų kovotojų apsikeitimo smūgiais Baranauskas nesėkmingai pabandė permesti Suomijos kovotoją. Valamaa apsiginė, bei užėmė patogią poziciją iš viršaus bei atliko smaugimą iš už nugaros. Baranauskui neliko nieko kito, kaip kad pasiduoti.
Vienoje pagrindiniu vakaro kovų labai sunkiai pergalę iškovojo bei titulą apginė Marcus Vanttinen. Jis tik teisėjų balsų daugumą nugalėjo daną Joachimą Christenseną.
Vienas geriausių Suomijos MMA kovotojų, dar neišbandęs savo jėgų didžiosiose organizacijose, Tom Niinimaki tą vakar ginė savo titulą prieš JAV kovotoją Walelį Watsoną. Antrajame raunde buvęs Sergejaus Grečicho priešininkas atliko sėkmingą kimuros rankos laužimą bei laimėjo kovą.
Visiškai netikėtai pasibaigė Cage organizacijos veido Antono Kuivaneno susitikimas su amerikiečiu Ericu Reynoldsu. 30 kovos sekunde JAV atstovas pataikė kaire ranka ir nokautavo UFC veteraną.

Dalinkis:
Share 'Sitenkov ir Baranauskas pralaimėjo Suomijoje' on Facebook Share 'Sitenkov ir Baranauskas pralaimėjo Suomijoje' on Twitter Share 'Sitenkov ir Baranauskas pralaimėjo Suomijoje' on vk.com Share 'Sitenkov ir Baranauskas pralaimėjo Suomijoje' on Print Friendly

Facebook komentarai

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Translate:
English
Calendar
2018 m. rugsėjo mėn.
PATKPŠS
« Rgp  
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930