MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

KSW 24 rezultatai: su nepasitenkinimo karteliu

spalio 7, 2013
Views: 1 254

KSW24_zajawka-PLPraeitą savaitgalį Lenkijos mieste Lodzėje, milžiniškoje Atlas arenoje vyko jau tradiciniu tapęs KSW organizacijos MMA turnyras. Turnyras sulaukęs nemenko žiūrovų dėmesio, bei dar karta įrodęs, kad Lenkijos MMA yra priklausomas nuo turnyruose dalyvaujančiu žmonių, kurie ne tik su MMA, bet ir aplamai su kovų menais nieko bendro neturi. KSW konkurentų MMA Attack juo buvo lietuvis Robertas Burneika, o KSW tokia asmenybe yra Mariusz Pudzianowski. Būtent Pudzianowski tą vakar ir kovojo turnyro vakaro kovoje.
Pudzianowskio priešininku buvo UFC veteranas Sean McCorkle. Su šiuo kovotoju Pudzianowski jau kartą kovojo bei itin greitai pralaimėjo. Aršiai žiūrovų palaikomas, Lenkijos MMA lokomotyvas pasirinko vienitelę teisingą taktiką – bet kokia kaina pervesti kovą į parterį bei kontroliuoti padėtį iš viršaus. Šį taktika pasiteisino ir po dviejų raundų kovos Pudzianowski šventė pergalę. Nekilo abejonių, kad pergalė privers Pudzianowskį persigalvoti ir kol kas nepalikinėti MMA.
Antrojoje pagal svarbą turnyro kovoje susikovė Lenkijos kovos menų legenda, PRIDE veteranas Pawel Nastulas bei naujos kartos Lenkijos MMA kovotojas Karol Bedorf. Dvikova vyko dėl KSW sunkios svorio kategorijos čempiono titulo. Buvęs Mindaugo Maskvyčio priešininkas kovoje nerizikavo. Jis vengė parterio bei galingais smūgiai sudaužė Nastulos gynyba. Antrajame raunde po kelių Bedorfo smūgių kombinacijos Nastula tiesiog iškrito iš ringo. Tai nebuvo skaičiuojama, kad nokautas ar nokdaunas ir Nastula turėjo laiko atsistoti bei sugrįžti į ringą Bet olimpinis dziudo čempionas, kuriam šiais metais sukako 43 metai, jis nesugebėjo atsikelti…
Tiesiog tragedija Lenkijos MMA gerbėjams pasibaigė revanšine JAV kovotojo Jayaus Silvos bei vieno geriausių Lenkijos MMA kovotojų Michalo Materlos dvikova. Totaliai dominuodamas kovos metų, Materla per visą pirmąjį raundą nesugebėjo užbaigti kovos, nors beveik visą laiką kontroliavo amerikiečio nugarą. Antrajame raunde įvyko netikėtumas. Atakos metų Materla praleido galingą smūgį į žandikaulį ir suklupo, dar keli smūgiai klūpinčiam KSW čempionui tebuvo tik formalumas. Pergalėmis pastaruoju metų negalėjęs pasigirti Silva nokautavo priešininką. Kadangi ši kova nebuvo titulinė, net ir pralaimėjęs Materla vis dar išlieka KSW čempionu. Ilgai apie UFC svajojęs bei, anot gandų, derybas jau vedęs, Materla bus priverstas mažiausiai metams atidėti savo svajonę. Įpykęs Materla paliko ringą atsisakęs net paspausti ranką savo priešininkui.
Po turnyrinėje spaudos konferencijoje KSW organizatoriai nusprendė, kad Jay Silva gali dar kelis kartus pasirodyti KSW ir pergalių atvejų įgaus teisę į titulinę kovą. Šis pasisakymas smarkiai nuvertina KSW čempiono titulą. Reiktu pastebėti, kad tris pastarieji pretendentai į Materlos titulą įgavo teisę po pralaimėjimų KSW veidui Mamedui Khalidowui.
Itin nemaloniai pasibaigė jaunojo Lenkijos MMA talento Anzoro Azhievo dvikova su Arturu Sowinskiu. Esant parteryje, pozicijoje iš viršaus, Azhiev akivaizdžiai tyčia smogė galvą Sowinskiui į veidą. Kova buvo nutraukta. Po trumpos apžiūros Sowisnkiui buvo diagnozuotas nosies lūžis. Po ilgos diskusijos šoniniai teisėjai nusprendė, kad šią kovą reikia paskelbti neįvykusia. Prieš tą aršiai buvo nusiteikęs Azhievo sekundantas Mamed Khalidov. Jo nuomone Sowinski turėjo kautis toliau, nes “labai daug kas kaunasi su kaulų lūžiais”. Lenkijos MMA visuomenė teisėjų sprendimą priėmė neigiamai. Po turnyro pasigirdo kalbos, kad tik Azhievo sekundanto – Mamedo Khalidovo – autoriteto dėka, jaunas Lenkijos MMA kovotojas nebuvo diskvalifikuotas, kaip kad turėjo būti.

KSW 24: Clash of the Giants turnyro kovų rezultatai:
1. Mateusz Gamrot nugalėjo Andre Winner, 3R 5:00 Teisėjų sprendimas (Vienbalsis)
2. Anzor Azhiev nugalėjo Artur ‘Kornik’ Sowinski, 1R NC (Atsitiktinis susidūrimas galvomis)
3. Marcin ‘Rozal’ Rozalski nugalėjo Pawel ‘The Sting’ Slowinski, 1R Pasidavimas (Smaugimas iš už nugaros)
4. Karolina Kowalkiewicz nugalėjo Simona Soukupova, 3R 5:00 Teisėjų sprendimas (Vienbalsis)
5. Borys Mankowski nugalėjo Ben ‘Bad News’ Lagman, 2R TKO (Smūgiai)
6. Jay ‘Da Spyda Killa’ Silva nugalėjo Michal ‘Magic’ Materla, 2R KO (Smūgiai)
7. Karol ‘Coco’ Bedorf nugalėjo Pawel Nastula, 2R 2:25 TKO (Pasitraukimas)
8. Mariusz ‘Pudzian’ Pudzianowski nugalėjo Sean ‘Big Sexy’ McCorkle, 2R 5:00 Teisėjų sprendimas (Vienbalsis)

Dalinkis:
Share 'KSW 24 rezultatai: su nepasitenkinimo karteliu' on Facebook Share 'KSW 24 rezultatai: su nepasitenkinimo karteliu' on Twitter Share 'KSW 24 rezultatai: su nepasitenkinimo karteliu' on vk.com Share 'KSW 24 rezultatai: su nepasitenkinimo karteliu' on Print Friendly

Facebook komentarai

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930