MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Gausus “Plungės Riterio” desantas kausis Vokietijoje

spalio 12, 2013
Views: 1 457

1377130_610201072377134_681767026_nTradiciškai gausus kovotojų būrys šį savaitgalį išvyksta į Vokietiją. Šios šalies Kotheno mieste vyks jau tradiciniu tapęs seniausios Vokietijos MMA organizacijos FFC turnyras FFC: Cage Fight Night. Jau ne pirmi metai, kai mūsų draugai iš Leipzigo „Bushido Free Fight Team“ organizuoja turnyrus metaliniame narve, kur vyksta kovos pagal įvairiausias taisykles – MMA, kikbokso, K-1, muaythai, bokso. Sekmadienį viksiančiame turnyre dalyvaus net 10 „Plungės Riterio“ komandos kovotojų iš Lietuvos bei Rusijos.
MMA kovose dalyvaus Artūras Liutika, Marius Rudnickas, Karolis Žaltauskas, Mažvydas Pieža. Debiutuos profesionaliajame MMA talentingasis „Plungės Riterio“ klubo kovotojas Gintautas Januška. Taip pat savo jėgas MMA kovose išbandys mūsų draugai iš Rusijos Evgeny Bochan bei Vladislav Scheblykin.
Kaip niekada šiame turnyre pajėgus bus šiais metais mūsų komandai atstovaujantis K-1 kovotojai – Julius Mocka ir Jan Naus iš Vilniaus „Sparta Gym“ klubo. Jie abu susikaus su taip pat pajėgiais Vokietijos smūgiuotojais.
Vienintelėje bokso kovoje susikaus stiprus Vokietijos boksininkas Marco Bilsing. Jo priešininku bus jaunas Lietuvos kovotojas Imantas Dovydaitis.
Vakaro kovoje pagal graplingo taisykles susikaus Austrijos kovotojas Milan Papp ir FFC bei „Bushido Free Fighting Team“ įkūrėjas, mūsų komandos draugas bei ilgalaikis partneris Marko Zschorner.

FFC: Cage Fight Night turnyro kovų sąrašas:
MMA kovos
Artūras Liutika vs. Patrick Weikri
Marius Rudnickas vs. Mario Gulawski
Valdan Istrevi vs. Lars Rauchbach
Evgenij Bochan vs. Karim Touati
Vaclaf Meier vs. Jens Muller
Kevin Kraft vs. Brian Engelmann
Gintautas Januška vs. Dimitri Schreiner
Jan Tettenborn vs. Marco Kunath
Mažvydas Pieža vs. Mario Wittmann
Vladislav Scheblykin vs. Dominique Stetefeld
Karolis Žaltauskas vs. Martin Prinz
Andre Schug vs. Grigori Winizki

K-1 kovos:
Philippe Blumenberg vs. Martin Peterson
Jan Naus vs. Marlon Ganzenberg
Julius Mocka vs. Steffen Bosner
Andre Schug vs. Grigori Winitzki

Bokso kova:
Imantas Dovydaitis vs. Marco Billsing

Graplingo kova:
Marko Zschorner vs. Milan Papp

Dalinkis:
Share 'Gausus “Plungės Riterio” desantas kausis Vokietijoje' on Facebook Share 'Gausus “Plungės Riterio” desantas kausis Vokietijoje' on Twitter Share 'Gausus “Plungės Riterio” desantas kausis Vokietijoje' on vk.com Share 'Gausus “Plungės Riterio” desantas kausis Vokietijoje' on Print Friendly

Facebook komentarai

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930