MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Rokas Stambrauskas sugrįžo į MMA kovas

spalio 15, 2013
Views: 1 156

piterisVienas geriausių Lietuvos sunkiasvorių kovotojų, “Realių kovų” lygos čempionas, 39 metų Rokas Stambrauskas po beveik keturių metų pertraukos vėl grįžo į MMA areną. Pastaruoju metu sportininkas gimtuosiuose Prienuose dirbo trenerio darbą ir ruošė jaunus kovotojus varžyboms, dalyvavo „Plungės Riterio“ komandos organizuotoje MMA ir muaythai stovykloje prie Platelių ežero. Šį kartą jis pirmą kartą atstovavo mūsų komandai kaip kovotojas.
Spalio mėn. 3 dieną Sankt-Peterburge (Rusija) vyko turnyras, kur buvo kovojama pagal MMA, kikbokso ir bokso taisykles.
Rokas susirėmė su rusu Dimtriyum Nevyniy. Pirmajame raunde Stambrauskas patyrė kojos traumą. Jis beveik visą raundą kovojo su trūkusiais raiščiais. Antrajame raunde negalėdamas tinkamai kautis, jis praleido kelis skaudžius smūgius į veidą, kuo pasiekoje jam lūžo nosis. Gydytojai nebeleido toliau tęsti mūsų sportininkui dvikovos.
Taipogi šiame turnyre pasirodė ir kitas mūsų šalies atstovas – Ramūnas Paliunis. Molėtų „Igoramas“ klubo atstovas labai gerai kovojo rusui Arturui Alievui. Tik pirmojo raundo pabaigoje per savo neapdairumą jis buvo priverstas pasiduoti.
Trečiuoju mūsų komandai atstovavusiu kovotoju tapo klaipėdietis Sergej Drob. Jis susikovė su Rusijos kovotoju Zalimbeku Omarovu. Deja Lietuvos kovotojui teko pripažinti pralaimėjimą po smaugimo iš už nugaros.
Paruošta nauduojant fightclub.lt informaciją

Dalinkis:
Share 'Rokas Stambrauskas sugrįžo į MMA kovas' on Facebook Share 'Rokas Stambrauskas sugrįžo į MMA kovas' on Twitter Share 'Rokas Stambrauskas sugrįžo į MMA kovas' on vk.com Share 'Rokas Stambrauskas sugrįžo į MMA kovas' on Print Friendly

Facebook komentarai

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Translate:
English
Calendar
2017 m. gruodžio mėn.
PATKPŠS
« Lap  
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031