MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Lietuviai triumfavo Vokietijoje: 7-1 mūsų naudai

spalio 17, 2013
Views: 2 014

1377130_610201072377134_681767026_nPraeitą savaitę rašėme, kad gausus „Plungės Riterio“ komandos būrys, susidėjęs iš Lietuvos bei Rusijos kovotojų iškeliavo į Vokietiją. Rytų Vokietijos Kotheno mieste vyko seniausios šiuos šalies MMA organizacijos FFC turnyras FFC: Cage Fight Night 2. Tradiciškai kovos vyko metaliniame narve. Turnyro programa buvo paįvairinta K-1, bokso bei graplingo dvikovomis.
Kaip visada vyksta su FFC turnyrais, jau prieš pat išvykimą įvyko keli pasikeitimai. Nesugebėjo į Vokietiją išvykti Rusijos kovotojas Vladislav Shcheblykin, kuriam Kothene sudalyvauti sutrukdė darbas. Taip pat namie liko vilnietis Jan Naus, turėjęs kautis pagal K-1 taisykles. Išvykimo dieną buvo gauta informaciją, kad Nauso priešininkas, vokietis Marlon Ganzenberg susitraumavo ir turnyre nedalyvaus. Tinkamos pamainos jam nebuvo rasta.
Prisimenant praeitą turnyrą, šį kartą vokiečiai buvo puikiai pasiruošė kovomis su mūsų komandos kovotojais. Jei K-1 ir bokso kovos, kur dalyvavo Julius Mocka bei Imantas Dovydaitis, vyko korektiškai, tai pagrindinėse, MMA kovose visi Vokietijos kovotojai buvo išsitepė visame pasaulyje draudžiamais aliejais. Tas apsunkino, bet nesutrukdė mūsų kovotojams laimėti. Apeliacijos teisėjams bei organizatoriams, teiktos po kiekvienos dvikovos, jokių rezultatų nedavė.
Pirmuoju „Plungės Riterio“ komandos kovotoju, sekmadienį žengusiu į narvą, buvo Karolis Žaltauskas. Garsaus Ričardo „Smauglio“ Piepolio mokinys susikovė su Martinu Prinzu. Kova truko iki pat antrojo raundo pradžios. Pirmajai antrojo raundo minutei besibaigiant Žaltauskas atliko sėkmingą smaugimą iš už nugaros.
Tado Rimkevičiaus mokinys Justas Valuckas be didesnio vargo susitvarkė su Brianu Engelmanu, pirmojo raundo viduryje atlikęs taip pat smaugimą iš už nugaros.
Ne ką ilgiau, apie 2 minutes, kovojo per du klubus besitreniruojantis Manvydas Pieža. Jis giljotinos stovėsenoje metų privertė pasiduoti Dominiqueą Stetefeldą. Mokslo metų Klaipėdoje studijuojantis Pieža treniruojasi Ernesto Slavicko klube „Lutador Klaipėda BJJ ir MMA“. Po mokslų į gimtuosius Šiaulius sugrįžęs, jis nepraleidžia savo mokinio Tado „Lokio“ Rimkevičiaus treniruočių.
Vienoje iš dviejų K-1 kovų susikovė tituluotas Julius Mocka iš Vilniaus „Sparta Gym“ klubo. Jis teisėjų sprendimu nugalėjo pavojingą vokietį Tino Kreuzerį. Mocka laimėjo visus kovai skirtus tris raundus. Antrajame raunde jo priešininkas du kartus buvo pasiustas į nokdauną. Trečiajame raunde vokietis valios pastangomis laikėsi ant kojų ir gelbėdamas padėtį, nuolat ėjo į klinčą. Tik Mockos nuovargis, atsiradęs po intensyvių pirmų dviejų raundų, neleido jam baigti kovos anksčiau laiko.
Labai ramiai ir tiksliai sukovojo vienintelis komandoje likęs Rusijos kovotojas Evgeny Bochan. Vos antrą kartą MMA ringe kovojęs, kaimyninio Kaliningrado gyventojas susikovė su Karimu Touati. Pirmajame raundui įpusėjus, Bochan atliko Touati smaugimo veiksmą iš už nugaros ir laimėjo dvikovą.
Greičiausiai savo kovą – per 39 sekundes – laimėjo aukščiau minėto Ernesto Slavicko mokinys Marius Rudnickas. Jis kelio laužimu nugalėjo Vokietijoje gyvenantį lenką Mario Rudnickį. Komandos vadovo, Mariuas Mažulio teigimu, Rudnicko atliktas laužimas buvo kone gražiausias turnyro pasidavimo veiksmas ir, jo žodžiais, dar nekarto nematytas MMA kovose.
Puikiai vienintelėje turnyro bokso kovoje pasirodė klaipėdietis Imantas Dovydaitis. Itin aukšto ūgio esantis (204 cm) Dovydaitis išnaudojo savo fizines galimybes ir laimėjo kovą taškais. Jo priešininkas, patyręs Marco Billsing, iškarto po kovos buvo skubiai išvežtas į ligoninę.
„Plungės Riterio“ komandos triumfą apkartino paskutinė kovą. Joje vietinė žvaigždė, Patrick Weikri susikovė su skubiai traumuotą jo pirminį priešininką pakeitusių Artūru Liutika. Po neilgo apsikeitimo smūgiais stovėsenoje, dvikova perėjo į parterį. Užėmęs poziciją iš viršaus Weikri sudavė vos kelis smūgius į Artūro bloką ir jau nekartą mūsų kovotojams kovos džiaugsmą apkartinęs teisėjas Henryk Kretzschmar nutraukė dvikovą.

FFC: Cage Fight Night 2 turnyro kovų sąrašas:
1. MMA kova: Grigori Winitzki nugalėjo Andre Schug, 1R 0:22 TKO (Smūgiai)
2. MMA kova: Karolis Žaltauskas nugalėjo Martin Prinz, 2R 0:59 Pasidavimas (Smaugimas iš už nugaros)
3. MMA kova: Justas Valuckis nugalėjo Brian Engelmann, 1R 2:12 Pasidavimas (Smaugimas iš už nugaros)
4. K-1 kova: Martin Peterson nugalėjo Hannes Horst, 3R 3:00 Teisėjų sprendimas
5. MMA kova: Mažvydas Pieža nugalėjo Dominique Stetefeld, 1R 1:45 Pasidavimas (Giljotina stovėsenoje)
6. Graplingo kova: Marko Zschorner nugalėjo Milan Papp, 1R 3:17 Pasidavimas (Pėdos sukimas)
7. MMA kova: Jens Muller nugalėjo Vaclaf Meier, 1R 2:51 KO (Smūgis)
8. K-1 kova: Julius Mocka nugalėjo Tino Kreuzer, 3R 3:00 Teisėjų sprendimas
9. MMA kova: Evgenij Bochan nugalėjo Karim Touati, 1R 3:59 Pasidavimas (Smaugimas iš už nugaros)
10. MMA kova: Valdan Istrevi nugalėjo Lars Rauchbach, 1R 4:13 TKO (Smūgiai)
11. MMA kova: Marius Rudnickas nugalėjo Mario Gulawski, 1R 0:39 Pasidavimas (Kelio laužimas)
12. Bokso kova: Imantas Dovydaitis nugalėjo Marco Billsing, 3R 3:00 Teisėjų sprendimas
13. MMA kova: Patrick Weikri nugalėjo Artūrąs Liutiką, 1R 1:54 TKO (Smūgiai)

Dalinkis:
Share 'Lietuviai triumfavo Vokietijoje: 7-1 mūsų naudai' on Facebook Share 'Lietuviai triumfavo Vokietijoje: 7-1 mūsų naudai' on Twitter Share 'Lietuviai triumfavo Vokietijoje: 7-1 mūsų naudai' on vk.com Share 'Lietuviai triumfavo Vokietijoje: 7-1 mūsų naudai' on Print Friendly

Facebook komentarai

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930