MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Sergej Grečicho įspūdingai laimėjo Estijoje

spalio 22, 2013
Views: 1 132

Trečią pergalę šiais metais į savo kovų sąskaitą įrašė „Plungės Riterio“ komandos kovotojas Sergej Grečicho. Šeštadienį jis po sunkios ir labai alinančios dvikovos nugalėjo vieną pajėgiausių Estijos MMA kovotojų, Jorgeną Matsį.
Estijos kovotojas prieš pat kovą nestokojo optimizmo bei pasitikėjimo savo jėgomis. Deja realybė Sergejaus Grečicho akivaizdoje buvo visai kitokia, kur kas kietesnė, negailestingesnė ir visai nelinkusi pralaimėti šios kovos. Specialiai šiai dvikovai nespėjęs pasiruošti, Grečicho taktiškai leido sau pralaimėti pirmąjį raundą. Jis tyrinėjo savo priešininką, ieškodamas spragų jo taktikoje bei technikoje. Dvikova vyko pagrinde stovėsenoje. Atomazga vos neįvyko pirmojo raundo pabaigoje, kuomet po Matsi smūgio Sergejui buvo prakirstas antakis ir kilo grėsme, kad kova bus nutraukta. Antrasis raundas prasidėjo be jokios žvalgybos nuo apsikeitimo smūgiais. Abu kovotojai išbandė visą savo smūgiavimo techniką. Į darbą buvo paleisti smūgiai rankomis, alkūnėmis, keliais, žiūrovai pamatė ne viena ir ne du aukštus smūgius kojomis. Raundo pabaigoje vėl vos neįvyko kovos atomazga. Pataikęs tikslų smūgį bei iš karto griebęs abi kojas, Ričardo Piepolio auklėtinis pervedė kovą į parterį, kur vos jos nebaigė po smūgių iš viršaus. Tam sutrukdė kovai pasibaigęs laikas. Trečiajame raunde Matsi nusprendė perlaužti kovos eigą savo naudai. Jis pabandė pervesti kovą į parterį, bet atsidūrė parteryje ant nugaros. Grečicho atakavo savo priešininką ir užėmęs poziciją iš už nugaros atliko smaugimo veiksmą. Estui pavyko apsiginti… ir jam kaip mat buvo atliktas dar vienas smaugimas, po kurio jis buvo priverstas pasiduoti.
Abu kovotojai liko labai patenkinti savo dvikova. Ypatingai ją džiaugėsi Sergej Grečicho, kuris teigė, kad šį kova ko gero geriausia per visą jo MMA kovotojo karjerą. Kovos liudininkai pavadino ją vakaro kova.

Dalinkis:
Share 'Sergej Grečicho įspūdingai laimėjo Estijoje' on Facebook Share 'Sergej Grečicho įspūdingai laimėjo Estijoje' on Twitter Share 'Sergej Grečicho įspūdingai laimėjo Estijoje' on vk.com Share 'Sergej Grečicho įspūdingai laimėjo Estijoje' on Print Friendly

Facebook komentarai

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930