MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Legend Fighting Show 2: Invasion: vakaro kovoje Mirco Filipovic ir Alexey Oleinik

lapkričio 6, 2013
Views: 1 627

Legend.Show_.2.PosterLapkričio 8 dieną, penktadienį, Maskvą sudrebins grandiozinis Legend Fighting Show 2: Invasion turnyras. Pirmajame šios naujos kovų organizacijos turnyre buvo šioks toks šou dominavimas prieš sportinį elementą (pvz. Aleksanderio Emelianenko dvikova su „legendiniu“ Bobu Sappu). Antrasis turnyras yra labiau linkęs į sportinę pusę. Vien mini-GP turnyras pagal K-1 taisykles, kuriam kausis Zabit Samedov, Melvin Manhoef, Pavel Zuravlev, jau sužavėjo visus kikbokso gerbėjus visame pasaulyje.
Pagrindine turnyro kova turėjo tapti revanšas tarp Aeksanderio Emelianeko ir Mirko Filipoviciaus. Deja, kaip ir reikėjo tikėtis, šiai kovai nebuvo lemta įvykti. Priežastimi tapo pastaruoju metų vien skandaluose figūruojantis Rusijos kovotojas.
Sutikęs kautis su Mirko Filipoviciumi, Emelianenko buvo nuskraidintas į Olandiją, treniruotis garsiajame „Mikes Gym“. Kaip praneša „Legenda“ pagrindinis organizatorius Ruslan Suleimanov, Emelianenko pasirodė vos keturiose treniruotėse, bet sugebėjo įsivelti į plačiai neafišuojamą skandalą. Sugrįžęs į Maskvą jis įsivėlė į dar vieną skandalą. Šį kartą jis vienoje kavinėje susimušė su tenai švenčiančiu pensininku. Jau praktiškai kitą dieną konfliktas buvo išspręstas ir abi pusės susitaikė.
Toks sportininko poelgis nepatenkino turnyro organizatoriaus Ruslano Suleimanovo. Kaip viename iš interviu pasakė pats Suleimanov, jis buvo susitikęs su Emelianenko ir įsitikino, kad jis visiškai nesitreniruoja. Organizacinis štabas priėmė sprendimą, kad Ememlianeko kovos turnyre nebuvo, o jis pats atleistas nuo kontrakto. Aleksander Emlianenko savo ruožto teisinosi, kad likus kelioms dienoms iki muštynių kavinėje, jis pranešė Suleimanovui, kad negalės dalyvauti Legenda 2 turnyre dėl patirtos traumos.
Itin skubiai, vos per 3-4 dienas Aleksandrui Emelianeko buvo surasta pamaina, verta Mirko Filipoviciaus priešininko vardo – be pralaimėjimų pastaruoju metų žengiantis Alexei Oleinik. Vos išgirdęs pasiūlymą, Oleinik priėmė jį. Tai sukėlė šiokius tokiu interesų konfliktus. Lapkričio pabaigoje Alexei Oleinik turėjo dalyvauti Tech-Krep FC organizacijos turnyre Prime, kur jis turėjo susikauti su anglu Philipu de Friesu. Nors Tech – Krepp turnyrų organizatoriai akivaizdžiai, anot Oleiniko, liko nepatenkinti tokia jų artėjančio turnyro rokiruote, bet vis gi nesulaikė Oleiniko ir leido jam kautis su K-1 ir MMA legenda iš Kroatijos.
Apart šios kovos reiktu išskirti skandalingo Paulo Daley dvikova su „Blogiuku“ pravardžiuojamu Alexanderu Yakovlevu iš Rusijos. Rusijos MMA gerbėjai nekantrauja sužinoję kuris jų yra tikrasis „Bad boy“.
Didesnę dalį Legenda 2 turnyro sudaro K-1 kovos. Pagrindinėje K-1 kovoje jau trečią kartą susikaus Badr Hari bei muaythai ir K-1 legenda Alexey Ignashov.
Be kelių super kovų žiūrovai pamatys pusiau sunkios svorio kategorijos mini-GP turnyrą. Jame susikaus jau minėti Melvin Manhoef, Paverl Zuravlev, Zabit Samedov, Sahak Parparyan.

Legend Fighting Show 2: Invasion turnyro kovų sąrašas:
1. K-1 kova: Andrei Stoica vs. Agron Preteni
2. K-1 kova: Chingiz Allazov vs. Warren Stevelmans
3. MMA kova: Eduard Vartanyan vs. Florent Betorangal
4. K-1 kova: Zabit Samedov vs. Melvin Manhoef
5. K-1 kova: Sahak Parparyan vs. Pavel Zhuravlev
6. MMA kova: Paul Daley vs. Alexander Yakovlev
7. K-1 kova: Badr Hari vs. Alexei Ignashov
8. K-1 kova: Sahak Parparyan/Pavel Zhuravlev vs. Zabit Samedov/Melvin Manhoef
9. MMA kova: Alexey Oleinik vs. Mirko Filipovic

Dalinkis:
Share 'Legend Fighting Show 2: Invasion: vakaro kovoje Mirco Filipovic ir Alexey Oleinik' on Facebook Share 'Legend Fighting Show 2: Invasion: vakaro kovoje Mirco Filipovic ir Alexey Oleinik' on Twitter Share 'Legend Fighting Show 2: Invasion: vakaro kovoje Mirco Filipovic ir Alexey Oleinik' on vk.com Share 'Legend Fighting Show 2: Invasion: vakaro kovoje Mirco Filipovic ir Alexey Oleinik' on Print Friendly

Facebook komentarai

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930