MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Naujienos trumpai

gruodžio 1, 2013
Views: 1 458

Rusijos ir Ukrainos sunkiasvoris Alexey Oleinik, po pergalingos kovos su Mirko Filipoviciumi pasirašė sutartį su UFC. Jo debiutas planuojamas 2014 metų kovo mėnesį, nors Oleinikui buvo siūloma kova gruodį.

Dar vienas garsus Japonijos kovotojas, Rio „Piranha“ Chonan planuoja užbaigti MMA kovotojo karjerą Aufblasbare Hüpfburgen.

Dana White susitiko su jau buvusiu Bellator MMA čempionu, nenugalimu Benu Askrenu. Po šio susitikimo jis pareiškė, kad vis tiek nesiruošia pasirašyti su jo kontrakto ir patarė ieškoti laimės WSOF.

Rusijos MMA kovotojas, kylanti UFC žvaigždė Khabib Nurmagomedov susitaikė su antrą pagal pajėgumą Rusijos MMA organizaciją – Pro FC. Jis viešai atsiprašė Pro FC už sutarties nutraukimą, o Pro FC priėmė atsiprašymus bei pareiškė, jog jokių pretenzijų Nurmagomedovui daugiau neturi.

Austrijoje gyvenantis čečėnas Mairbek Taisumov pasirašė sutartį su UFC. Išimties tvarka jam, pagal jau pasirašytą kontraktą, leido susikauti su baltarusiu Artiomu Damkovskiu.

Kadaise geriausias pasaulio lengvasvoris, brazilas Vitor „Shaolin“ Ribeiro nusprendė baigti kovotojo karjerą. Savo karjeros geriausias metais jis spėjo pabūti Cage Rage bei SHOOTO pasaulio čempionu. Vienintelis dalykas, dėl kurio jis apgailestauja iki šiol yra tai, kad jis taip ir nesugebėjo pasirodyti PRIDE.

Lenkijos KSW organizacijos savininkai vis drąsiau kalba apie narvo įvedimą į KSW turnyrus. Jie mano, kad Lenkijos publika jam tam pasiruošusi. Jų didžiausių konkurentų iš MMA Attack turnyrai, vykę narve, nesukėlė jokios neigiamos reakcijos nei tarp žiūrovų, nei tarp spaudos.

Buvęs pretendentas į bokso pasaulio sunkios svorio kategorijos čempiono titulą, lenkas Albert Sosnowski nori debiutuoti MMA. Tradiciškai jis nori susikauti ir yra įsitikinęs kad nugalės Mariuszą Pudzianowskį.

Savo nedrausmingumu pagarsėję Rousimar Palhares pasirašė sutartį su WSOF, kas išgelbėjo jį nuo sportinės tragedijos – jo paslaugų atsisakė kaip lyderiaujančios MMA, taip ir graplingo organizacijos.

Skubėdamas paneigti skeptikų spelionės, Stefan Struve jau pradėjo treniruotis ir teigia, kad grįš į oktagoną kitais metais.

Frank Mir arba Alistair Overeem bus greičiausiai atleisti iš UFC, jei pralaimės jų dviejų susitikimą. Overeem susimastė apie karjeros pabaigą po galimo pralaimėjimo.

Kaip ir buvo žadėta, albanų kilmės švedas Ilir Latifi gaus UFC dar vieną šansą. 2014 metų kovo 8 dieną, UFC UFN 37 turnyre. Londone, jis susikaus su prancūzu Cyrille Diabatu.

Dalinkis:
Share 'Naujienos trumpai' on Facebook Share 'Naujienos trumpai' on Twitter Share 'Naujienos trumpai' on vk.com Share 'Naujienos trumpai' on Print Friendly

Facebook komentarai

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930