MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Naujienos trumpai

sausio 6, 2014
Views: 1 202

Rashad Evans planuoja susikauti su Mauricio Rua, nežiūrint į tai, kad brazilas planuoja padaryti pertrauką po kovos Australijoje, prieš Jamesą Te Huną.

Rusijos MMA Sąjunga, įkurta mėgėjų MMA propagavimui, pamažu pradeda perimti profesionalaus MMA kontrolę. Šios organizacijos atstovas Radmir Gabdulin pareiškė, jog jo atstovaujama organizacija sieks skirti Rusijoje vykstantiems turnyrams tik savo teisėjus. Net tokie žinomi tesėjai, kaip Legenda Fightin Shaw teisėjavę „Big“ John McCarthy ir Herb Dean turės laikyti teisėjo atestaciją bei gauti leidimą teisėjauti MMA kovoms Rusijoje.

Sergey Kharitonov taip ir nesusikovė su Travisu Wiuffu. Jis atidavė pirmenybę kovai su Jerome LeBanneru pagal K-1 taisykles. Visas General FC turnyras dėl Kharitonovo pasitraukimo buvo nukeltas preliminariai 2014 metų kovo 1-ai dienai.

Rusijos kovotojas Ramazan Esenbaev, su kuriuo daug vilčių sieją M-1 Global, Naujųjų metų išvakarėse vykusiame Inoki Bom-Ba-Ye 2013 turnyre nepaliko jokių vilčių buvusiam Sengoku čempionui Satoru Kitaokai, nokautuodamas jį.

Žinia, kad UFC ruošia tikrą dovaną MMA lengvų svorių mėgėjams akimirksniu apskriejo visą pasaulį. Šių metų vasario 22 dieną turėjo įvykti neįprastai efektyviai bei efektingai kovojančių Gilberto Melendezo bei Khabibo Nurmagomedovo dvikova. Deja, kol kas ji taip ir nebuvo patvirtinta oficialiai.

Andersono Silvos, patyrusio makabrišką pralaimėjimą prieš Chrisą Weidmaną, sūnus išreiškė viltį, kad jo tėvas liausis ir „pakabins prištines ant vinies“.

Iš Bellator MMA išėjęs bet su UFC rankomis taip ir nesusikirtęs Ben Askren pasirašė sutartį su pastaruoju metu tarptautinį pripažinimą prarandančia organizacija One FC.

Ray Sefo įvardijo WSoF planus 2014 metams. Jo planuose serija turnyrų visame pasaulyje, bet realiausi kandidatai – Kanada, Japonija, Australija ir, galbūt, Sefo gimtoji Naujoji Zelandija.

Kalifornijos valstijos Atletikos komisija planuoja įpareigoti visus MMA teisėjus išlaikyti egzaminus bent mėlynajam BJJ diržui gauti. CSAC atstovai tikisi, kad jų pavyzdžiu sieks kitų valstijų komisijos. Ši naujovė atrodo logiškai, prisimenant Steve Mazzagatti ar Cecil Peoples teisėjavimą, kuomet jie abu demonstravo tiesiog šokiruojantį kovos parteryje neišmanimą.

Naujasis M-1 čempionas, lenkas Damian Grabowski, atskleidė planus 2014 metams. Jis planuoja sukovoti trečią kartą pagal savo sutartį su M-1 Global bei nutraukti ją ir bandyti patekti į UFC. Preliminariai planuojamas jo debiutas UFC turnyre, kuris vyks Lenkijoje, Lodzėje, šių metų rudenį.

Vitor Belfort susikaus dėl UFC titulo vasara prieš Chrisą Wedmaną.

Dalinkis:
Share 'Naujienos trumpai' on Facebook Share 'Naujienos trumpai' on Twitter Share 'Naujienos trumpai' on vk.com Share 'Naujienos trumpai' on Print Friendly

Facebook komentarai

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930