MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Bjorn Rebney atsakymas Ali Abdel-Azizui

sausio 22, 2014
Views: 1 240

WSOFVSBELLATORPrieš kelias savaite visą MMA pasaulį apskriejo žinią iš naujos, bet labai veržlios MMA organizacijos WSOF. Šios organizacijos energingasis vice-prezidentas Ali Abdel-Aziz, kurio MMA rinkoje darosi daugiau nei charizmatiško Rayaus Sefo, metė iššūkį antrajai MMA jėgai pasaulyje – Bellator MMA. Visą jo pasiūlymą vaizdžiai parašė mūsų kolegos iš fightclub.lt.
Visas MMA pasaulis su nekantrumu laukė Bellator MMA reakcijos. Tik prieš kelias dienas Bellator MMA prezidentas Bjorn Rebney teikėsi atsakyti į visus dominantį klausimą – ar įmanomas grandiozinis turnyras, kurio metų susikauti WSOF ir Bellator MMA geriausi. Kaip parodė Rebney žodžiai, jis nėra sužavėtas tokia mintimi:
„Žiūrėkite, aš suprantu spaudą, kuriai patinka apie tai kalbėti, bet pusiau sunkios svorio kategorijos turnyras, kurį mes šiandien anonsavome yra konkurencingiausių turnyrų, iš visų, kuriuos mes darėme. Mes pastatėme 100% sveiką „Rampage“ Jacksoną į šį turnyrą. Mus transliuoja 140-yje šalių visame pasaulyje ir mes augame. Mes anonsavome bendradarbiavimą su FOX, kas mums duoda didžiausią distribucija Lotynų Amerikoje. Mes turime didžiausia distribucija Vidurio Rytuose. Mes esame Spike TV tinkle, kurie pasikaustė MMA produkcijos platinime. Aš sufokusuotas mūsų versle. Aš nesu sufokusuotas iššūkiuose“.
Nežiūrint į kategorišką Rebney NE, MMA gerbėjai vilčių nepraranda. Aliejaus į ugnį papilstė du labiausiai atpažįstami abiejų organizacijų kovotojai – Tyron Spong iš WSOF ir Quinton „Rampage“ Jackson iš Bellator MMA. Jie pradėjo aršų susirašinėjimą twitter socialiniame tinkle ir išreikš didelį norą susikauti tarpusavyje.

Dalinkis:
Share 'Bjorn Rebney atsakymas Ali Abdel-Azizui' on Facebook Share 'Bjorn Rebney atsakymas Ali Abdel-Azizui' on Twitter Share 'Bjorn Rebney atsakymas Ali Abdel-Azizui' on vk.com Share 'Bjorn Rebney atsakymas Ali Abdel-Azizui' on Print Friendly

Facebook komentarai

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930